Отборът на Левски се класира за финала за Купата на България след равенство 0:0 с Локомотив (София) в срещата-реванш от полуфиналите. Така след победата с 3:1 на стадион “Георги Аспарухов” в първия мач момчетата на Николай Митов ще спорят с Берое, който изхвърли Славия.
Рекордьорът по отличия в турнира Левски (26) се класира за първи път за финалния сблъсък от 2007 година насам, когато спечели с 1:0 над Литекс в Стара Загора.
Феновете на гостите бяха доста по-малко от обичайното на този стадион, но изпратиха своите играчи с аплодисменти и с приповдигнато настроение очакват Вечното дерби с “червените”.




Снимки: Sportni.bg, Sportal.bg















коментари
RSS на коментарите по тази тема