Отборът на Берое победи с 1:0 Славия в среща-реванш от турнира за Купата на България. Георги Андонов се разписа в 87-ата минута и направи щастливи около 10 000 зрители на стадиона в Стара Загора.
Първият полуфинал в София завърши 0:0 и футболистите на Петър Хубчев ще се изправят срещу Левски в спор за трофея. Мачът ще се играе на 15 май.
Това е втори финал за тима в надпреварата в последните четири сезона. През 2010 г. Берое победи втородивизионния Черноморец (Поморие) с 1:0 и вдигна купата за първи път в своята история.
След триумфа фенове на Берое запалиха димки в центъра на града.
Загубата пък съвсем развали 100-годишния юбилей на Славия, чийти тим бе подкрепян от малка агитка.






Снимки: Sportal.bg, Sportni.bg















коментари
Ми главнуту мюфтийству ва,каур прос!?
Кое от изброените в страницата ви е най-голямото предприятие в страната?
Ми там сми,къде да сми,тъй и пу селскити ъгитки.
RSS на коментарите по тази тема