Fashion
A+ R A- wide normal
Регистрация Вход
  • Skip to content
  • НАЧАЛО 
  • НОВИНИoverview
  • УЛТРАoverview
  • ГЛАСЪТ НА ФЕНАmy work
  • ИНТЕРВЮ 
  • БУКМЕЙКЪР 
  • ДЕРБИ 
  • ФЕН TV 
  • ФЕН ЗОНА 

protiv_modernia_futbol

Показва статии с етикет: Арсенал

Арсен Венгер: Не ме притесняват критиките от страна на феновете, търся подобрение

Събота, 28 Януари 2012 11:11
Арсен Венгер: Не ме притесняват критиките от страна на феновете, търся подобрение

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер е уверен, че може да се справи с критиките на феновете към неговата работа. В последния мач на "топчиите" те загубиха с 1:2 от Манчестър Юнайтед, като смяната на Алекс Окслейд-Чембърлейн предизвика освиркания по адрес на френския наставник. Чембърлейн се представяше чудесно до момента и при резултат 1:1 лондончани атакуваха повече, устремени към успеха. 

 

Влезлият на мястото на Чембърлейн Андрей Аршавин направи много слаб мач и дори бе основен виновник при отбелязването на победния гол на Юнайтед. След загубата Венгер бе остро разкритикуван от феновете, а дори по време на влизането на Аршавин се видя как нападателят Робин ван Перси демонстрира недоволството си. Привържениците на "артилеристите" се обединиха около мнението, че тактикът не знаеше какво прави в ситуацията и е основен виновник за неуспеха срещу Червените дяволи. 

 

Венгер от своя страна не прие лично атаката и заяви, че при 30 години треньорски опит не е нужно да се обосновава за всяка своя смяна.  

 

"Мога да преживея критиките. Не мисля за реакцията на феновете, а мислите ми са насочени към подобряване на играта ни и постигането на победи. Един или два мача и едно или две лоши решения не могат да променят успехите ми във футбола. Аз знам, че реакциите на феновете зависят от нас самите. Привържениците ни трябва да се гордеят с отбора", заяви Венгер.

 

 "Разочароващото бе, че играхме зле през първото полувреме, но след като бяхме по-добри през втората част трябваше да победим. Не заслужавахме да паднем. Вярвам на 100% в тима, ще видим къде ще сме накрая на сезона", добави специалистът.

продължава>

Арсенал увековечава Тиери Анри, Тони Адамс и Хърбърт Чапман

Сряда, 07 Декември 2011 15:45
Арсенал увековечава Тиери Анри, Тони Адамс и Хърбърт Чапман

Три от големите легенди на Арсенал - Тиери Анри, Тони Адамс и Хърбърт Чапман - ще бъдат главната атракция за феновете, по време на честването на 125 години от създаването на лондонския клуб. Тримата ще получат свои статуи пред „Емирейтс", който е сегашният дом на клуба. Статуите ще бъдат представени в петък, когато Арсенал ще чества своя юбилей.

 


Тиери Анри е в Лондон този уикенд, за да вземе участие в празненствата. Бившият френски национал е голмайсторът на отбора от Лондон, като е нанизал 226 попадения в 370 мача за клуба. Въпреки, че напуска в посока Барселона, а след това заминава за САЩ и преминава в редиците на Ню Йорк Ред Булс, той винаги е казвал, че Арсенал е най-голямата му любов.

 

Тони Адамс пък е отдал на отбора 19 години от своята кариера като футболист в периода от 1983-2002 година. Той често споделя желанието си да се върне в клуба като треньор или мениджър.

 

Чапман, познат като мениджър със страхотни идеи, извежда клуба до нови висини, печелейки два пъти титлата в шампионата и купата на ФА, преди да бъде повален от коварна пневмония. Хърбърт Чапман умира през 1934 година от тежката болест.

 

От клуба обявиха в понеделник плана си да покажат статуите, като искаха да запазят в тайна от феновете на кои клубни легенди са посветени, преди това да бъде разгласено в медиите. От тогава върви и разгорещена дискусия сред привържениците на тима, кои играчи и мениджъри заслужават тази чест, като в този списък е и Арсен Венгер, който вече има свой модел-статуя на входа на „Емиратс".

продължава>

Арсен Венгер към феновете на Арсенал: Не освирквайте Насри и Клиши

Вторник, 29 Ноември 2011 11:13
Арсен Венгер към феновете на Арсенал: Не освирквайте Насри и Клиши

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер призова феновете на "артилеристите" да се отнесат с уважение към бившите играчи на отбора Самир Насри и Гаел Клиши, които през това лято преминаха в Манчестър Сити.

 

Днес се очаква двамата да се завърнат на "Емиратс" за двубоя от 1/4-финалите на Кaрлинг Къп между Арсенал и Манчестър Сити.

 

Ето какво призова Венгер: "Трябва да уважавате футболистите, които са играли за нас. Винаги е по-важно да подкрепяме нашите играчи, отколкото да сме негативно настроени срещу тези на Сити".

продължава>

Олимпиакос - Арсенал в Шампионската лига на живо в Атина - 229 лева

Понеделник, 14 Ноември 2011 15:27
Олимпиакос - Арсенал в Шампионската лига на живо в Атина - 229 лева

Привържениците на цар футбол в България ново незабравимо пътешествие за двубой от Шампионската лига по футбол. Този път дестинацията е Атина, а стадионът - Георгиус Караискакис в Пиреа.

 

На 06 декември възпитаниците на Арсен Венгер гостуват на Олимпиакос, където ги чака тежка битка под Акропола.

 

Тръгване на 05.12.2011, нощен преход, пристигане в Атина рано сутринта на 06.12.2011, настаняване.

 

По желание: посещение на Акропола и разходка в центъра на града, вечерта - посещение на мач от Шампионска лига „Олимпиакос“ – „Арсенал“, нощувка.

 

Закуска и отпътуване за България.

 

Още подробности ТУК!

продължава>

ВИДЕО: В Англия почва разследване срещу Ван Перси заради нацистки поздрав

Понеделник, 31 Октомври 2011 17:22
ВИДЕО: В Англия почва разследване срещу Ван Перси заради нацистки поздрав

Ден, след като приключиха повечето срещи от кръга във Висшата лига, съответните органи започнаха разследване срещу нападателя на Арсенал Робин ван Перси. В събота артилеристите победиха като гости Челси с 5:3, а холандецът вкара хет-трик.

 

При едно от своите попадения Ван Перси отправи поздрав, наподобяващ нацистки, което нажежи атмосферата на Острова.

 

В Англия възникнаха много спорове след втория му гол срещу Челси - минавайки покрай феновете на сините, той направи жестове.

 

Няколко европейски издания излязоха със заглавия: "Робин ван Перси с нацистки поздрав срещу Челси".

продължава>

Гледай на живо Олимпиакос - Арсенал в Атина!

Петък, 21 Октомври 2011 13:58
Гледай на живо Олимпиакос - Арсенал в Атина!

Българите, симпатизиращи на английски отбори, ще имат нова възможност да наблюдават на живо голям отбор от Висшата лига.

 

След като на 18 октомври фенове гледаха на живо Оцелул - Манчестър Юнайтед, на 6 декември привържениците на Арсенал ще имат възможност да гостуват на гръцкия Олимпиакос в Атина. Артилеристите имат много привърженици у нас, а българският им фенклуб е един от най-силните на Балканите и Източна Европа.

 

Supernova Travel организира екскурзия за посещението на този двубой от Шампионската лига.

 

Информация и цени:

 

Цена 229 лв.

 

Цената включва:

• Нощувка със закуска в хотел 3* в Атина

• Транспорт с лицензиран автобус и туристическа застраховка

 

Цената НЕ включва:

• Билет за мача (цената ще около 40 евро най-евтиния!)

• Такси за посещение на туристически обекти

Програма:

 

Тръгване на 05.12.2011, нощен преход, пристигане в Атина рано сутринта на 06.12.2011, настаняване.

 

По желание: посещение на Акропола и разходка в центъра на града, посещение на мач от Шампионска лига „Олимпиакос“ – „Арсенал“, нощувка.

 

Закуска и отпътуване за България.

 

 

- Капаро в размер на 100 лева до 18 ноември.

 

 

- 30 ноември окончателно плащане на цялата сума за екскурзията!

 

Записването за екскурзията става на място в офиса на фирмата всеки работен ден между 10 и 17 часа или чрез изпращане на данните на

 

е-mail: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

и превеждане на капаро по банков път на следната сметка:

IBAN: BG52RZBB91551033616101 ; BIC: RZBBBGSF

 

Клиентите получават фактура и ваучер след като заплатят капаро и окончателна сума!

 

За всякакви въпроси можете да се обръщате на телефон: 0893 517 761

продължава>

Андрей Аршавин успокои феновете на Арсенал: Дерзаем за титлата!

Сряда, 12 Октомври 2011 23:33
Андрей Аршавин успокои феновете на Арсенал: Дерзаем за титлата!

Бившата звезда на Зенит показа класата си след трансфера си в лондонския клуб през 2009 година, но напоследък не успява да намери оптималната си форма.

 

"Феновете трябва да очакват много повече от мен", заяви Аршавин.

 

"Те трябва да очакват повече трикове от мен, повече голове и отлични пасове. Да ви кажа честно, аз също очаквам много повече от себе си. Вярвайте ми, правя всичко по силите си. Искам да бележа повече попадения и да помогна на моя отбор да спечели титлата", добави руснакът.

продължава>

След дъжд - качулка: Арсенал компенсира феновете си след резила

Понеделник, 29 Август 2011 22:21
След дъжд - качулка: Арсенал компенсира феновете си след резила

Всички запалянковци на лондонския Арсенал, които бяха на "Олд Трафорд", за да подкрепят своя отбор, ще бъдат компенсирани.

 

Феновете, които станаха свидетели на позорната загуба с 2:8 от Манчестър Юнайтед в мач от шампионата на Висшата лига на Англия през изминалия уикенд, ще могат да пътуват за следващия мач на Арсенал като гост за сметка на клуба.

 

В най-кратки срокове всеки един от трите хиляди привърженици на Арсенал ще получи по пощата писмо с предложение за компенсация, съобщиха от клуба.

 

"Резултатът от мача бе обезкуражаващ, но нашите почитатели приеха случилото се достойно и с огромно разбиране.

 

Ние искаме да им се отблагодарим за тяхната фантастична подкрепа", подчертават от Арсенал.

продължава>

Сеск и Насри оплюха феновете на Арсенал

Петък, 26 Август 2011 09:32
Сеск и Насри оплюха феновете на Арсенал

Сеск Фабрегас заяви, че Арсенал трябва да започне да печели трофеи, за да надъха своите фенове. Бившият капитан на „артилеристите” се съгласи със Самир Насри, който вчера сензационно каза, че на привържениците на отбора им липсва страст.

 

Насри премина в Манчестър Сити, а Фабрегас в Барселона през миналата седмица.

 

„Арсенал трябва да направи „Емирейтс” свой дом като напълни офисите с трофеи. Така ще започне на чисто. Само на „Хайбъри” се чувствах като у дома си, никъде другаде. Но не бе мое решението да се преместим, а на клуба”, заяви Фабрегас.

 

„Хайбъри” беше специално нещо, което не мисля, че ще се случи повече”, допълни той.

 

Фабрегас призна, че Арсенал завинаги ще остане част от сърцето му.

 

„Когато Удинезе вкара гол онзи ден и след това имаше дузпа, се уплаших малко. Но съм много щастлив за Арсенал и за феновете.”

продължава>

Феновете на Арсенал към Насри: Махай се!

Вторник, 16 Август 2011 14:06
Феновете на Арсенал към Насри: Махай се!

Феновете на Арсенал изглеждат ядосани от декларираното в началото на лятото желание на звездите на отбора Сеск Фабрегас и Самир Насри да напуснат "Емиратс", където от шест години не е печелен трофей.


Докато искането на Фабрегас бе по-лесно за разбиране, тъй като той все не държеше просто да бъде продаден, а желанието му бе човешко - да се прибере у дома в Барселона, ситуацията при Насри е малко по-деликатна.


Запалянковците на лондончани пяха подигравателни песни срещу французина при гостуването на Нюкасъл в събота, когато французинът не бе включен в групата.


Самир Насри отвърна, като написа в профила си в социалната мрежа Twitter: "Чух феновете да пеят за мен в събота и това беше неуважително, тъй като аз все още съм играч на Арсенал."


Последва нова реакция от страна на привържениците на "топчиите", които директно призоваха френският национал да се маха от отбора.


Ето какво заяви Тим Пейтън от фенската организация "Arsenal Supporters Trust": "Както Венгер каза, само играчи, ангажирани с Арсенал трябва да играят за отбора. Тъй като е Ясно, че Насри не е такъв, той трябва да напусне. Арсенал е по-голям от всеки играч."


Тази вечер Арсен Венгер няма да използва Самир Насри за плейофа от Шампионската лига срещу Удинезе, тъй като французинът изтърпява наказание.


Самият Венгер заяви лаконично по темата: "Нашите играчи се нуждаят от подкрепата на феновете."

продължава>
  • «
  •  Начало 
  •  Предишна 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  Следваща 
  •  Край 
  • »
Страница 4 от 7

Последни новини


Феновете на Етър въстанаха, искат светло бъдеще за клуба
от 16 Януари 2014, 22:51 32 Посещения 0 Коментари
Феновете на Етър въстанаха, искат светло бъдеще за клуба
Позиция на Фен Клуб ЕТЪР относно незаинтересоваността на градските власти на темите футболни бази в старата столица, футболе�...
"Офанзива" изригна: Футболът е за феновете!
от 15 Януари 2014, 22:15 305 Посещения 3 Коментари
Най-голямата фен организация на привърженици на ЦСКА "Офанзива" реагира остро срещу програмата на "червения" клуб за пролетния...
Димо Атанасов: Фенове ме изгониха от Славия!
от 15 Януари 2014, 13:11 118 Посещения 0 Коментари
Димо Атанасов: Фенове ме изгониха от Славия!
Бившият футболист на Славия Димо Атанасов напусна "белите" със скандал в края на миналата година. Защитникът сподели, че си е т�...
Програмата на всички мачове до края на редовния сезон в "А" група, "Б" група и Купата
от 15 Януари 2014, 09:59 371 Посещения 0 Коментари
Програмата на всички мачове до края на редовния сезон в
Спортно-техническа комисия на БФС утвърди програмата за пролетния полусезон в българския футбол. Според нея дербито между Ле�...
Феновете се обединиха, искат промяна в закона
от 14 Януари 2014, 18:26 274 Посещения 2 Коментари
Феновете се обединиха, искат промяна в закона
Фенове на "Левски", ЦСКА, "Ботев" (Пловдив), "Локомотив" (Пловдив), Берое Стара Загора, Пирин Благоевград, "Ботев" (Враца), Нефтохими�...
Феновете на Левски определиха Гонзо за играч номер 1 за всички времена
от 14 Януари 2014, 12:51 167 Посещения 3 Коментари
Феновете на Левски определиха Гонзо за играч номер 1 за всички времена
Феновете на Левски определиха кой е най-заслужил футболист в клубната история Привържениците на Левски избраха Георги Иванов...
СНИМКИ: Солени глоби и забрани за фенове на Валенсия
от 14 Януари 2014, 11:34 312 Посещения 0 Коментари
СНИМКИ: Солени глоби и забрани за фенове на Валенсия
С общо 324 000 евро бяха глобени група фенове на Валенсия. 72-ма души, привърженици на прилепите", бяха санкционирани с по 4 500 евро в�...
Левски - ЦСКА на 8 март, мачовете за Купата в средата на женския месец
от 14 Януари 2014, 10:13 302 Посещения 1 Коментари
Левски - ЦСКА на 8 март, мачовете за Купата в средата на женския месец
Вечното дерби Левски – ЦСКА ще бъде навръх Деня на жената 8 март. От БФС са утвърдили програмата, която отреди сблъсъкът да е в �...
НКП свиква извънредно събрание в неделя
от 14 Януари 2014, 10:08 202 Посещения 2 Коментари
НКП свиква извънредно събрание в неделя
Скъпи левскари,   уведомяваме Ви, че поради големия интерес и многото въпросителни, намирането на съвместни решения свързани...
СНИМКИ И ВИДЕО: 62 000 изпратиха Еузебио, Бенфика подчини Порто
от 14 Януари 2014, 09:55 109 Посещения 0 Коментари
СНИМКИ И ВИДЕО: 62 000 изпратиха Еузебио, Бенфика подчини Порто
Бенфика излезе еднолично начело в португалското първенство след победа с 2:0 над Порто в супердербито от 15-ия кръг. Родриго и Ес...
За нас | Реклама | Контакт

Templates
fanface.bg © 2010 - 2013 Всички права запазени!



  • Забравена парола?
  • Забравено потребителско име?
  • Регистрирайте се
*
*
*
*
*

* Field is required