Fashion
A+ R A- wide normal
Регистрация Вход
  • Skip to content
  • НАЧАЛО 
  • НОВИНИ 
  • ТЕМАoverview
  • КОМЕНТАРmy work
  • ИНТЕРВЮ 
  • БУКМЕЙКЪР 
  • АГИТКИ 
  • ДЕРБИ 
  • ФЕН TV 
  • ФЕН ЗОНА 

Вторник, 19 Юни 2012 03:03
Оценете статията
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(3 гласа)

Инженерът с многото "членове" и медийни гъзоблизци

  • написана от  FanFace
  • размер на шрифта намалете шрифта намалете шрифта увеличете шрифта увеличете шрифта
  • Печат
  • Е-мейл
  • Коментари (4)
Лазаров, Ганев, Симеонов... част от тези, които не понасят Стойчев Лазаров, Ганев, Симеонов... част от тези, които не понасят Стойчев Снимка: Монитор

Мина повече от месец от онази събота на 12 май, в която загубихме от Германия, и след която всичко във волейбола отиде по дяволите благодарение на една шайка, барикадирала се от години във федерацията като комунист в парламент при народен щурм като този от 1997-а.

 

Данчо Лазаров и кликата му, част от която преди време дори се бунтуваше срещу самия него, но в крайна сметка влезе в т.нар. Управителен съвет, използваха една смяна на Стойчев с Казийски като повод да уволнят най-добрия клубен треньор в света. Повод, защото те така или иначе от доста време искаха да го уволнят... Точно от този момент нататък тръгна скандалът и това трябва постоянно да се отбелязва и подчертава като отправна точка за всичко последвало.

 

Най-искрените и неподправени фенове на българския волейбол скочиха спонтанно срещу комунистическата шайка и в подкрепа на Радо, Матей и националния отбор. Организираха се набързо през Интернет и още по-бързо събраха хиляди съмишленици, също толкова искрени българи и патриоти, решени да ударят рамо на своите герои в борбата за промяна на статуквото.

 

Това нямаше как да не изнерви и Лазаров, и лица като Любо Ганев, Иван Сеферимов, Илия Илиев, Владимир Симеонов, Тодор Дапев и още няколко по-безгласни букви, но вегетиращи на хубавия си държавен пост във волейболната власт, които опънаха вени на челата и дори не правиха минимални усилия да прикрият отблъскващата си злоба и омраза, съскайки по адрес на Стойчев. Единствен Ивайло Константинов от цялата сбирщина имаше доблестта да си подаде оставката, което му прави чест. И след тази вълна на бурно недоволство, се пръкна прословутата реплика на инженера за "шепата негодници", визирайки всички нас, които под една или друга форма му казахме "Ти беше дотук!".

 

Следващото голямо падение бе очевидното приобщаване на своя страна на някои медии, оцветени във фекално жълто-кафяво (да ни прощават за деликатния и изискан израз). Под определена форма бяха впрегнати сайтовете на т.нар. "Alternative Media Group", чийто собственик е небезизвестният Красен Кралев - бивш шеф на футболния Черно море, а сега занимаващ се с реклама и медии.

 

Въпросната му медийна група в момента държи 7 сайта (sofiautre.bg, arnautre.bg, plovdivutre.bg, burgasutre.bg, sportline.bg, bookmakers.bg, promomax.bg). Чрез тях бе осъществена рядко срещано изливане на помия върху Радо и всички "негодници", които сме зад него и против . Беше впрегнат и всеобщият любимец на много фенове (най-вече футболни) и дори негови колеги-журналисти драскачът Владимир Зарков, главен редактор на sportline.bg, но списващ и в bookmakers.bg, и в sofiautro.bg, и в отдавна забравения от нормалните читатели вестник "7 дни спорт", и кой знае още къде, и срещу когото са се водили и се водят не едно и две дела за клевети.

 

Преди години шефът на футболния Славия Венцеслав Стефанов го бе определил като "помияр, който седи на масата на Гришата (Гриша Ганчев – бел. ред.), на Пловдив (Локомотив), на Черно море", както и че "мястото му е в кочината". Думите на Пламен Константинов пък са най-красноречиви: "За него имам информация, че срещу 500 лв. ще напише статия и срещу роднините си".

 

Същият този Зарков, който години наред обичаше да се подписва и с псевдонима Агоп Вартанян (но не само с него!), заедно и с още други драскачи от въпросните сайтове стоят и зад Фейсбук групата в подкрепа на "бъдещия селекционер... Мартин Стоев" (?!?). Група, която спамеше наред и добавяше всякакви хора, за да изглежда по-внушителна и, видите ли, че "негодниците" имат сериозен противник. В тази връзка много от тях разпознаха почерка на Агоп и скоропостижно му теглиха една виртуална майна, а други насила добавени я напуснаха.

 

Ако я отворите, ще видите не повече от 10 (бройката е завишена) озверели индивида, които пламенно се надпреварват кой по-голяма и пълноводна слюнка да изхрачи към Радо Стойчев и феновете зад него. Специално направени профили като "FIVB Guards", "Против Радо Стойчев" (забележете само...) и още 3-4 бълват змии и гущери денонощно, особено срещу всеки, който дръзнал да им пише.

 

Не знаем колко профила използва Агоп и другите продажни гъзоблизци във въпросната група (не е лесно да проследиш раздвояването и разтрояването на няколко (без)личности), но знаем, че никога няма да се появяват на бял свят, за да излязат срещу тези, по които храчат. Просто такава им е природата…

 

Не им стигна това на инженера, "членовете" му в УС и медийните клакьори, ами и опряха до неграмотните цигани, които бяха пратени в събота пред федерацията, за да направят от поредния протест тотален цирк.

 

В неделя Пламен Константинов гостуваше в Канал 3. Човекът за сетен път се показа мъжкар, говореше принципно, искаше да обясни проблема и как точно стоят нещата чисто процедурно по исканата от масата привърженици на волейбола оставка от Лазаров и сие. Той също е сърбал попарата от това ръководство, всички помним Олимпиадата в Пекин, но въпреки това не го изби на реваншизъм и комплекси… макар и също да иска оставката на монументите в БФВ…

 

С едно не беше прав - той каза, че голямата грешка на Радо бе да изостави отбора преди Олимпиадата. Думите му бяха от типа на: "След Олимпиадата може, казваш, че не искаш да работиш с това ръководство, и т.н., и т.н., но не сега".

 

Напротив, Пламене! За тези карикатури няма точен момент. Както и за спорт, зад който стоят промити от времето преди 89-а година мозъци. За тях никога няма да е подходящ моментът, защото те ще стискат кокала, докато е възможно. Така са научени, такава им е закалката. И в тази връзка никъде не се поставя най-точният въпрос: Защо те, тези от БФВ, точно сега решиха да уволнят Радо Стойчев, а не изчакаха след Олимпиадата, т.е. след завършването на олимпийския цикъл?

 

Пак се връщаме към увода на статията, който нарочно бе с припомнянето на този факт, а именно че всичко тръгна от тях. Те трябва да оберат пешкира като първоизточник на напрежението, а не "предателят" Радо, не другият "предател" Матей (и двамата все пак преглътнаха гордостта и егото си и помогнаха да се класираме на Олимпиадата, макар че още преди последната квалификация искаха да напуснат – бел. ред.), не отборът, не и феновете. Но не тези "фенове" като Агоп Въртигъзеца, а истинските. Тези, които сме чисти и винаги ще бъдем такива, точно защото сме фенове. Горди фенове!

 

От група привърженици на волейбола, припознали се като "Негодници"

Последна промяна на Вторник, 19 Юни 2012 04:45
Прочетена 490 пъти
Публикувана в категорията ТЕМА
Етикети
  • футбол
  • волейбол
  • Локомотив (Пловдив)
  • Литекс
  • Черно море
  • Пламен Константинов
  • Владимир Зарков
  • Венцеслав Стефанов
  • Любо Ганев
  • медии
  • сайтове
  • Гриша Ганчев
  • БФВ
  • Данчо Лазаров
  • Негодниците
  • Красен Кралев
  • Иван Сеферинов
  • Илия Илиев
  • Ивайло Константинов
  • Владимир Симеонов
  • продажни журналисти
  • Alternative Media Group
  • Тодор Дапев
Социално споделяне
  • Добавете във Фейсбук
  • Add to Svejo
  • Add to Google

Подобни статии (по етикети)

  • Руски хулиган: С поляците се бихме 500 на 500, счупихме главите на "курвите"!
  • "Трибуна Бесика": Не искаме купи и титли, а клуб и професионализъм!
  • Ясни цените на абонаментните карти за феновете на Локо (Пд)
  • Фен от Пловдив: Говедата винаги ще живеят с комплекса "ЦСКА", а буферите - с комплекса "Ботев"
  • Полицията се стресна от хулиганите на ЦСКА и Локо (Пд), отказа да охранява контролата в Благоевград

коментари

  

+1 ЦСКА 2012-06-19 14:15 #4
Най нормалното нещо на света е комунягите и ДСта от федерацията да се защитават от най гнусната курва сред журналята- Владко Заркова.
Цитат
0 Мирослав Атанасов Ки 2012-06-19 13:18 #3
Чудесна статия! Като тартор на агитката на фенклуба напуснах тази група, защото не отговориха на моите очаквания за яростна съпротива срещу корумпираната федерация. Негодниците пък залитат в другата крайност и се конфронтират с всички фенове, които не са им симпатични. Призовавам да създадем нова група, която да е непримирима срещу федерацията като негодниците, но толерантна към инакомислещите като фенклуба. Очаквам ви във фейсбук!
Цитат
0 фен 2012-06-19 11:29 #2
За този Зарков има толкова много неща, които да се кажат, че може да се заделят няколко статии или една по-дълга в негова "чест... страхотен пример за корумпиран журналист!
Цитат
+1 Ilian 2012-06-19 09:04 #1
Освен Fivb Guards тоя капут пише още от Lubomir Cholakov.
Цитат
Обнови списъка с коментари
RSS на коментарите по тази тема

Напишете коментар

Екипът на FanFace.bg не носи отговорност за мненията на читателите, изказани под публикациите в сайта. Въпреки че сме изключително плуралистични и демократични, си запазваме правото да заличаваме коментари, които са в разрез със законите на Република България. Призоваваме ви да ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Имаме прекрасна азбука, използвайте я!

Изпрати
Отмени
JComments
Обратно в началото

Последни статии


СНИМКИ: Трети футболен турнир на ултрасите от Сектор "Г"
от 26 Юни 2012, 20:51 394 Посещения 0 Коментари
СНИМКИ: Трети футболен турнир на ултрасите от Сектор
За трета поредна година се проведе футболният турнир на фракциите от Сектор "Г" - "Northside14 и приятели". През изминалия уикенд се включи�...
Чуждестранен сайт посочи Левски - ФК Сараево като "най-интересният фенски сблъсък" от Лига Европа
от 26 Юни 2012, 18:43 295 Посещения 0 Коментари
Чуждестранен сайт посочи Левски - ФК Сараево като
Популярният фенски сайт Ultras-Tifo.net направи кратък коментар на интересните мачове от I и II кв. кръг на Шампионската лига и Лига Европа о...
Кривия: Някои от новите се стреснаха от феновете ни, но им казах да свикват!
от 26 Юни 2012, 17:42 130 Посещения 0 Коментари
Кривия: Някои от новите се стреснаха от феновете ни, но им казах да свикват!
Спортният директор на Ботев Пловдив Александър Александров сподели, че феновете на тима ще са един от основните козове за победите....
УЕФА дебне за расизъм, сега погна Испания и Русия
от 26 Юни 2012, 17:37 34 Посещения 0 Коментари
УЕФА дебне за расизъм, сега погна Испания и Русия
Европейската футболна централа (УЕФА) ще разследва федерациите на Испания и Русия заради расистки скандирания на техните фенове по...
Английски расисти: Йънг е безполезна чернилка, Коул - маймуна!
от 26 Юни 2012, 17:29 142 Посещения 1 Коментари
Английски расисти: Йънг е безполезна чернилка, Коул - маймуна!
В Англия могат да последват арести след пореден расистки скандал. Тъмнокожите Ашли Йънг и Ашли Коул изпуснаха двете дузпи, които из�...
Сектор "Б" към шефовете на Левски: Пазете традициите!
от 26 Юни 2012, 15:04 206 Посещения 2 Коментари
Сектор
Агитката на Левски се обърна към ръководството на клуба и публично негодува срещу новите екипи на отбора. Преди няколко дни от FanFace.b...
5 лева най-скъпите билети за домакинските мачове на Етър
от 26 Юни 2012, 07:14 48 Посещения 1 Коментари
5 лева най-скъпите билети за домакинските мачове на Етър
По 5 лв. ще струват билетите за домакинските мачове на „Етър“ през новия сезон 2012/2013 г. в „А“ група, съобщиха от ръководството на кл�...
УЕФА одруса Германия с 25 000 евро заради неонацистки транспарант
от 26 Юни 2012, 07:11 230 Посещения 2 Коментари
УЕФА одруса Германия с 25 000 евро заради неонацистки транспарант
УЕФА глоби Германия с 25 000 евро заради неонацистки транспарант, показан от феновете по време на мача с Дания в груповата фаза на Евро...
ВИДЕО: Бултрасите на първата тренировка на Ботев
от 26 Юни 2012, 07:05 117 Посещения 0 Коментари
ВИДЕО: Бултрасите на първата тренировка на Ботев
Над 2000 фенове дойдоха на първата тренировка на Ботев Пловдив за новия сезон. Новият старши-треньор на канарчетата - Ферарио Спасов, �...
Фенклуб "Сини акули" готви сериозна подкрепа за децата на Черноморец
от 25 Юни 2012, 17:44 74 Посещения 4 Коментари
Фенклуб
Фенклубът на Черноморец ще подкрепя детския отбор, който играе утре втора полуфинална среща от държавното първенство за родените п...
За нас | Реклама | Контакт

Templates
fanface.bg © 2010 - 2012 Всички права запазени!



  • Забравена парола?
  • Забравено потребителско име?
  • Регистрирайте се
*
*
*
*
*

* Field is required