Fashion
A+ R A- wide normal
Регистрация Вход
  • Skip to content
  • НАЧАЛО 
  • НОВИНИoverview
  • УЛТРАoverview
  • ГЛАСЪТ НА ФЕНАmy work
  • ИНТЕРВЮ 
  • БУКМЕЙКЪР 
  • ДЕРБИ 
  • ФЕН TV 
  • ФЕН ЗОНА 

protiv_modernia_futbol

Понеделник, 05 Ноември 2012 18:58
Оценете статията
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(28 гласа)

"Офанзива" помля "Синьото" в центъра на София, от НКП отричат

  • написана от  NP
  • размер на шрифта намалете шрифта намалете шрифта увеличете шрифта увеличете шрифта
  • Печат
  • Е-мейл
  • Коментари (82)
По този начин левскари влизаха и излизаха от "Синьото" По този начин левскари влизаха и излизаха от "Синьото" Снимка: Sportline.bg

Фенове на ЦСКА от "Офанзива" са потрошили из основи добре познатото кафе "Синьото" на Националния клуб на привържениците на Левски, намиращо се на бул. "Тодор Александров" 23 в София, твърди сайтът Sportline.bg. Според информацията атаката е отговор на скорошните воаяжи на "сини" привърженици на стадион "Българска армия".


Припомняме, че преди Вечното дерби хора от Сектор "Б" надраскаха централната трибуна на стадиона на ЦСКА. Непосредствено преди мача на "армейците" с Ботев в Пловдив пък ултрасите, водени от Владимир Владимиров-Гугутката, нахлуха необезпокоявани из алеите на съоръжението, като се снимаха, за да дразнят врага.


Така от "Офанзива" решили да отвърнат на предизвикателството и в петък атакували с бомби и факли кафето. Вътре имало "сини" ултраси, които били принудени да се крият в тоалетната, за да не пострадат, пише Sportline.bg.


Вследствие на щурма кафето е без прозорци, а почти всичко в него е изпочупено. 5-минутната офанзива приключила с идването на органите на реда, които само констатирали пораженията. За деянието няма арестувани.


Eдва днес Владимир Владимиров се заел с ремонта, като освен нови прозорци и врати ще бъдат поставени и специални датчици за сигнализация срещу евентуални нови атаки.


От НКП опитаха да прикрият инцидента, като заявиха пред Livesport.bg, че никой не ги е атакувал. Въпреки това те бяха спуснали охранителните врати тип щори, за да не се виждат пораженията. Фотограф на Sportline.bg обаче успя да заснеме как фенове на Левски се промъкват под тях, докато почистват от пораженията.


Самият Владимир Владимиров отрече за "червен" погром, заявявайки: "В момента съм в кафето, опитали са се да ограбят магазин до фенклуба и затова има полиция".

Последна промяна на Понеделник, 05 Ноември 2012 19:13
Прочетена 5214 пъти
Публикувана в категорията НОВИНИ
Етикети
  • ЦСКА
  • Левски
  • Сектор Б
  • Сектор Г
  • Владимир Владимиров Гугутката
  • Национален клуб на привържениците на Левски
  • Офанзива
  • Синьото
Социално споделяне
  • Добавете във Фейсбук
  • Add to Svejo
  • Add to Google

Подобни статии (по етикети)

  • Сините: Не обръщаме внимание на червени провокации, не е сериозно да се страхуваме от "Офанзива"
  • Левскарите пуснаха блуза A.C.A.B.
  • "Офанзива": Синьото кафе беше само началото!
  • Прекръстете си предаването на "Пред банката"
  • Феновете на Пирин Гоце Делчев ще се обединяват утре на специална сбирка

коментари

  

123456789
0 Мони-1914 2012-11-08 00:20 #82
Цитирам RED BLG:
Цитирам CSKA Sofia!:
Цитирам Мони-1914:
Цитирам Amaranth:
Тука като четеш коментарите и имаш чувството, че всички са участвали. И се почват форумните шамари, битки... Някакъв дрогиран дечко по - долу номера си оставя... Смях голям :lol

дрогиран е на бащати чедото....дечковците са от червен десант(турски имигрант) ....те са силните в нета,а на яве са пълни путки


Смешки, колко пъти отминавате макдоналдс вече? Колко? Защо ли от както се ходи по мачове само ние си хапваме там а? :) А и не се прави на интересен, яли сте бой по бензиностанции. На последното дерби заминаха ли ви прозорците? И ваще приятелки от Разлог/Сандански защо не посмяха да слязат от рейсовете, като нямаше полиция? НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ИНТЕРЕСНИ! ЖАЛКИ СТЕ!

ми защото вече и перничани ги чакат на Макдоналдс, но путките насрани никога не спират а само отминават и размахват средните си пръстчета.Нищо де вече ще спираме на Мурсалево,за да може говедата да умрат от глад !! КЗЛ !

и на теб да ти кажа,знаете ме кой съм,кажи ти кой си,само да не постъпиш като другите путки,да се криете в нета?Вече и перничани ни чакат...много сме,силни сме....ако искаш спирайте и на моя кур,поне да ви е удоволствието пълно,скоро време ще останете без знаменцето :)
пс:Аз съм Мони,вие кои сте бе,мишки!?
Цитат
0 RED BLG 2012-11-07 23:15 #81
Цитирам CSKA Sofia!:
Цитирам Мони-1914:
Цитирам Amaranth:
Тука като четеш коментарите и имаш чувството, че всички са участвали. И се почват форумните шамари, битки... Някакъв дрогиран дечко по - долу номера си оставя... Смях голям :lol

дрогиран е на бащати чедото....дечковците са от червен десант(турски имигрант) ....те са силните в нета,а на яве са пълни путки


Смешки, колко пъти отминавате макдоналдс вече? Колко? Защо ли от както се ходи по мачове само ние си хапваме там а? :) А и не се прави на интересен, яли сте бой по бензиностанции. На последното дерби заминаха ли ви прозорците? И ваще приятелки от Разлог/Сандански защо не посмяха да слязат от рейсовете, като нямаше полиция? НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ИНТЕРЕСНИ! ЖАЛКИ СТЕ!

ми защото вече и перничани ги чакат на Макдоналдс, но путките насрани никога не спират а само отминават и размахват средните си пръстчета.Нищо де вече ще спираме на Мурсалево,за да може говедата да умрат от глад !! КЗЛ !
Цитат
+1 Мони-1914 2012-11-07 21:59 #80
100 пъти ви казах,покажете се кои сте,мен ме знаете кой съм,не се крия,защото не ме е страх,застанете като мъже и вие и си покажете лицето,всеки може да е хулиган зад монитора!
Цитат
0 Мони-1914 2012-11-07 21:56 #79
Цитирам CSKA Sofia!:
Цитирам Мони-1914:
Цитирам Amaranth:
Тука като четеш коментарите и имаш чувството, че всички са участвали. И се почват форумните шамари, битки... Някакъв дрогиран дечко по - долу номера си оставя... Смях голям :lol

дрогиран е на бащати чедото....дечковците са от червен десант(турски имигрант) ....те са силните в нета,а на яве са пълни путки


Смешки, колко пъти отминавате макдоналдс вече? Колко? Защо ли от както се ходи по мачове само ние си хапваме там а? :) А и не се прави на интересен, яли сте бой по бензиностанции. На последното дерби заминаха ли ви прозорците? И ваще приятелки от Разлог/Сандански защо не посмяха да слязат от рейсовете, като нямаше полиция? НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ИНТЕРЕСНИ! ЖАЛКИ СТЕ!

на майка ти путката е още по жалка....кой си бе,смешник?на кой прозорците са заминали бе?какво искаш бе,боклук,да ядете бой на почивки ли бе?оставил съм си номера,обадете се,смелчаги,мен не ме е страх от вас бе,свинчовци,ще ви пикая в устенцата бе!
Цитат
0 CSKA Sofia! 2012-11-07 20:40 #78
Цитирам Мони-1914:
Цитирам Amaranth:
Тука като четеш коментарите и имаш чувството, че всички са участвали. И се почват форумните шамари, битки... Някакъв дрогиран дечко по - долу номера си оставя... Смях голям :lol

дрогиран е на бащати чедото....дечковците са от червен десант(турски имигрант) ....те са силните в нета,а на яве са пълни путки


Смешки, колко пъти отминавате макдоналдс вече? Колко? Защо ли от както се ходи по мачове само ние си хапваме там а? :) А и не се прави на интересен, яли сте бой по бензиностанции. На последното дерби заминаха ли ви прозорците? И ваще приятелки от Разлог/Сандански защо не посмяха да слязат от рейсовете, като нямаше полиция? НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ИНТЕРЕСНИ! ЖАЛКИ СТЕ!
Цитат
0 Мони-1914 2012-11-07 19:32 #77
Цитирам Amaranth:
Тука като четеш коментарите и имаш чувството, че всички са участвали. И се почват форумните шамари, битки... Някакъв дрогиран дечко по - долу номера си оставя... Смях голям :lol

дрогиран е на бащати чедото....дечковците са от червен десант(турски имигрант) ....те са силните в нета,а на яве са пълни путки
Цитат
-1 cskar 2012-11-07 18:34 #76
на М.С куровете ще ядете
Цитат
+1 Amaranth 2012-11-07 18:01 #75
Тука като четеш коментарите и имаш чувството, че всички са участвали. И се почват форумните шамари, битки... Някакъв дрогиран дечко по - долу номера си оставя... Смях голям :lol
Цитат
-1 Korporal 2012-11-07 15:32 #74
Цитирам MoHu_1914:
MC ?

Иска да каже WC, някакви кенефи. Абе прасета с фесове на главите.
Цитат
0 ultra1914 2012-11-07 14:45 #73
айде другия път си намерете по-сигурни източници .!.
Цитат
123456789
Обнови списъка с коментари
RSS на коментарите по тази тема

Напишете коментар

Екипът на FanFace.bg не носи отговорност за мненията на читателите, изказани под публикациите в сайта. Въпреки че сме изключително плуралистични и демократични, си запазваме правото да заличаваме коментари, които са в разрез със законите на Република България. Призоваваме ви да ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Имаме прекрасна азбука, използвайте я!

Защитен код Обнови

Изпрати
Отмени
JComments
Обратно в началото

Последни новини


Сините: Не обръщаме внимание на червени провокации, не е сериозно да се страхуваме от "Офанзива"
от 07 Ноември 2012, 22:38 236 Посещения 1 Коментари
Сините: Не обръщаме внимание на червени провокации, не е сериозно да се страхуваме от
Левскарите не се страхуват от заканите на членовете на "червената" фракция "Офанзива" за предстояща война между агитките. Това ...
Левскарите пуснаха блуза A.C.A.B.
от 07 Ноември 2012, 22:20 315 Посещения 6 Коментари
Левскарите пуснаха блуза A.C.A.B.
Феновете на Левски вече ще могат да се подвизават по мачовете с още един нов артикул. Става дума за черна блуза с цветна щампа AC...
"Офанзива": Синьото кафе беше само началото!
от 07 Ноември 2012, 22:12 512 Посещения 9 Коментари
Ултрасите на ЦСКА от крайната групировка "Офанзива" се готвят за война с левскарите, разкрива Sportline.bg. Атаката срещу "синьото...
Феновете на Нефтохимик превземат Каварна с кораби
от 07 Ноември 2012, 16:26 108 Посещения 1 Коментари
Феновете на Нефтохимик превземат Каварна с кораби
Един или два малки кораба може да превозят феновете на Нефтохимик за мача в неделя срещу Калиакра в Каварна. Нестандартната ид...
Над 120 арестувани фенове на Динамо в Париж, задържаните французи са 6
от 07 Ноември 2012, 16:13 177 Посещения 0 Коментари
Над 120 арестувани фенове на Динамо в Париж, задържаните французи са 6
Парижката полиция проведе вчера поредната серия по задържане на запалянковци на хърватския футболен клуб Динамо (Загреб), дош...
СНИМКИ И ВИДЕО: Пред 50 000 Стяуа спечели румънскита класика срещу Динамо - на трибуните и на терена
от 07 Ноември 2012, 13:10 353 Посещения 0 Коментари
СНИМКИ И ВИДЕО: Пред 50 000 Стяуа спечели румънскита класика срещу Динамо - на трибуните и на терена
Румънският гранд Стяуа върви уверено към 24-та титла на страната. Стелистите не са печелили първенството на Румъния от 2005/2006 го�...
Green Vandals: Всички на стадиона, отборът има нужда от нас!
от 07 Ноември 2012, 12:29 203 Посещения 0 Коментари
Green Vandals: Всички на стадиона, отборът има нужда от нас!
Феновете на Берое се стягат за поредната тежка битка на техния любим тим. В събота старозагорци посрещат тима, воден от Христо ...
СНИМКИ И ВИДЕО: Щуро парти по случай титлата на Елфсборг, феновете подлудиха града
от 07 Ноември 2012, 12:10 125 Посещения 0 Коментари
СНИМКИ И ВИДЕО: Щуро парти по случай титлата на Елфсборг, феновете подлудиха града
Отборът на Елфсборг спечели за шести път в своята история титлата на Швеция. Жълто-черните, които за последно бяха триумфирали...
СНИМКИ И ВИДЕО: Феновете на АИК се сбогуваха със стария стадион на тима след успех над Малмьо
от 07 Ноември 2012, 11:57 109 Посещения 0 Коментари
СНИМКИ И ВИДЕО: Феновете на АИК се сбогуваха със стария стадион на тима след успех над Малмьо
Емблематичен и много емоционален ще остане 4 ноември 2012 година в сърцата на феновете на АИК. Това бе последният мач на тима на д...
Феновете на Пирин Гоце Делчев ще се обединяват утре на специална сбирка
от 07 Ноември 2012, 11:37 66 Посещения 1 Коментари
Феновете на Пирин Гоце Делчев ще се обединяват утре на специална сбирка
Специална сбирка организират привържениците на Пирин (Гоце Делчев) от 18.00 в четвъртък, обяви фенклуба на гоцеделчевци . Мястот�...
За нас | Реклама | Контакт

Templates
fanface.bg © 2010 - 2012 Всички права запазени!



  • Забравена парола?
  • Забравено потребителско име?
  • Регистрирайте се
*
*
*
*
*

* Field is required