Фенове на ЦСКА от "Офанзива" са потрошили из основи добре познатото кафе "Синьото" на Националния клуб на привържениците на Левски, намиращо се на бул. "Тодор Александров" 23 в София, твърди сайтът Sportline.bg. Според информацията атаката е отговор на скорошните воаяжи на "сини" привърженици на стадион "Българска армия".
Припомняме, че преди Вечното дерби хора от Сектор "Б" надраскаха централната трибуна на стадиона на ЦСКА. Непосредствено преди мача на "армейците" с Ботев в Пловдив пък ултрасите, водени от Владимир Владимиров-Гугутката, нахлуха необезпокоявани из алеите на съоръжението, като се снимаха, за да дразнят врага.
Така от "Офанзива" решили да отвърнат на предизвикателството и в петък атакували с бомби и факли кафето. Вътре имало "сини" ултраси, които били принудени да се крият в тоалетната, за да не пострадат, пише Sportline.bg.
Вследствие на щурма кафето е без прозорци, а почти всичко в него е изпочупено. 5-минутната офанзива приключила с идването на органите на реда, които само констатирали пораженията. За деянието няма арестувани.
Eдва днес Владимир Владимиров се заел с ремонта, като освен нови прозорци и врати ще бъдат поставени и специални датчици за сигнализация срещу евентуални нови атаки.
От НКП опитаха да прикрият инцидента, като заявиха пред Livesport.bg, че никой не ги е атакувал. Въпреки това те бяха спуснали охранителните врати тип щори, за да не се виждат пораженията. Фотограф на Sportline.bg обаче успя да заснеме как фенове на Левски се промъкват под тях, докато почистват от пораженията.
Самият Владимир Владимиров отрече за "червен" погром, заявявайки: "В момента съм в кафето, опитали са се да ограбят магазин до фенклуба и затова има полиция".















коментари
Не просто едно говедо..а главното говедо,тутурутк ов,инструктора на гунди е извадил пищака! Сигурен съм че му е напълно законен! =) Сигурно е искал да спаси от обир магазина до синьото?
Пхахаах,ей плехар 100% не си бил там,не се прави,кенеф смешен,малките са си влезнали вътре направо кретен,били метали камъни...хахаха,жалка работа сте говеда,много жалка...сигурно и преди 12 години само минахме покрай синьото и метахме камъни?! Тъпи сте,тая дрога ви е изпила и малкото останал мозък,свалете сините очилца и вижте реалността...шибаме ви където ви хванем!!!
ми защото вече и перничани ги чакат на Макдоналдс, но путките насрани никога не спират а само отминават и размахват средните си пръстчета.Нищо де вече ще спираме на Мурсалево,за да може говедата да умрат от глад !! КЗЛ !
Смешки, колко пъти отминавате макдоналдс вече? Колко? Защо ли от както се ходи по мачове само ние си хапваме там а?
Иска да каже WC, някакви кенефи. Абе прасета с фесове на главите.
RSS на коментарите по тази тема