Привърженичките на Лудогорец от женската фракция "Green Ladies" са сигурни, че и на пролет ще подкрепят своя тим в евромачовете.
Те смятат да посещават срещите във вид, който вече заявиха на стадиона - със закрита половината от лицата им с шалчета на шампиона и с потници "Green Ladies".
Днес, точно в 14:00 часа, започва жребият, който ще определи съперника на Лудогорец в следващата фаза на турнира Лига Европа.















коментари
Гледай си отбора бре! Кво се радваш на тея!
ЕДНА НЯМА ДЕТО ДА СТАВА ....
RSS на коментарите по тази тема