УО "Офанзива" публикува в официалната си Фейсбук страница снимки на част от членовете. Момчетата от Сектор "Г" са се снимали преди столичното дерби със Славия, спечелено с 1:0.







увеличете шрифта
УО "Офанзива" публикува в официалната си Фейсбук страница снимки на част от членовете. Момчетата от Сектор "Г" са се снимали преди столичното дерби със Славия, спечелено с 1:0.







4
1
2
2
1
3
2
2
4
коментари
Haha nedonosen mishkar! Imashe problem s kukite na vhoda i nqkoi voobshte ne vlqzoha! No vie momini salzichki i putkopoklonnici ste dalech ot takiva filmi! Na 19 shte bydete ebani pred sektor B, na minaloto derbi M.C. doidoha tochno do tam, no uvi chichko ushev vash geroi!!
Мишка,излез от мишата си дупчица,излез да потичкаш малко.
RSS на коментарите по тази тема