Фенът на Динамо Киев - Сергей Павличенко, за който ултрасите на украинците поискаха преди време подкрепа от всички агитки, прибягна до крайности в затвора - преряза си вените!
Тази новина шокира Украйна, след като в Интернет бяха публикувани снимки на нарязания врат и ръце на Павличенко - младши.
Той, заедно със своя баща Павличенко - старши, беше осъден на 13 години затвор за убийство, като бе изпратен в затвор в Харков, известен с прозвището "Фабриката на смъртта".
Серхий е осъден на 13 години затвор, а баща му до живот, въпреки че няма никакви доказателства. Двамата са обвинени в убийството на виден магистрат, а целта е била отмъщение, тъй като този служител на закона ги е изхвърлил от собствения им дом.
Във "Фабриката на смъртта" има специални стаи за мъчения, а затворниците се третират като роби, тъй като работят по 16 часа на ден!





















