ОТНОСНО ТЕХНИЧЕСКИЯ ПРОБЛЕМ С FANFACE.BG!
Понеделник, 26 Март 2012 04:25Приятели,
Тази нощ имаше много сериозен проблем със сайта. Поради една или друга причина първоначално изчезнаха статиите и коментарите под тях с 11 дни назад (от 15 март до днес). Впоследствие бяха възстановени данните до ранните часове на 24 март. Твърде вероятно е обаче да не можем да върнем тези от уикенда, през който, както повечето от вас знаят, се случиха доста интересни неща, за които само ние писахме. Ще направим все пак нов опит да се преборим през деня. Проблемът е изцяло технически, за което молим за разбиране!
От екипа на FanFace.bg
Левскар хакна сайт и форум на ЦСКА
Понеделник, 16 Май 2011 01:55Привърженик на Левски удари виртуално съперниците си от ЦСКА и побърза да се похвали в българското Интернет пространство, видя FanFace.bg. "Син" фен успя да хакне един от популярните фенсайтове на "армейците" CSKASOFIA.com, както и неговия форум - forum.CSKASOFIA.com.
FanFace.bg запечати постижението на левскаря във форума (снимката горе), а освен това попадна и на видеоклип с хакването на информационния сайт.
Той обаче вече е оправен, но на мястото, където "червените" запалянковци коментират своя отбор, все още в челото му стоят надписите: "UNKNOWN BULGARIAN HACKER" и "ЛЕВСКИ СОФИЯ 1914".
Има дори и тема, озаглавена: "THIS WEBSITE IS HACKED By: Unknown Bulgarian Hacker! САМО ЛЕВСКИ!"
ВИДЕО: Ксения - гаджето на Фернандо Алонсо лъсна в порносайт
Понеделник, 13 Февруари 2012 17:34Гаджето на пилота от Формула 1 Фернандо Алонсо – Ксения Чумичева, лъсна в порносайт. Снимки на красавицата, която е бивша подгласничка на Мис Швейцария, се появиха в интернет портал, предлагащ мoмичета на повикване.
В сайта Чумичева е представена като италианка на име Джули и всеки мераклия може да я получи срещу скромните 700 паунда на час. Информацията разгневи новата изгора на Алонсо, която веднага се закани да съди сайта за компаньонки за морални щети.
"Да използват името ми по този начин е абсурдно и много обидно. Нямам нищо общо с този сайт и показването на мои снимки по този начин е сериозен удар по репутацията ми" - коментира бясната Чумичева.
Именно заради прелестната швейцарка от руски произход Алонсо се разведе с бившата си съпруга Ракел дел Росарио. Двамата имаха 5-годишен брак, преди да оповестят официално развода си в края на миналата година. Тогава те помолиха медиите да не се месят в личния им живот.
Храни "Лайвспорт", да те лае...
Четвъртък, 23 Февруари 2012 18:27След повече от три месеца далеч от любимите си отбори, новият дял на шампионата вече тропа на вратата за малцината останали и изстрадали футболни фенове в България.
Част от жадните за футбол запалянковци са тези на пловдивския Локомотив, които освен всичко, трябваше да приемат унижителното обяснение на БФС, че първият пролетен кръг не може да се проведе, заради суровите зимни условия. Не след дълго тези условия се оказаха не толкова страшни, а пък синоптиците се подиграха с очакваните температури от по 15-16 градуса по Целзий за предстоящия уикенд, предвиден още преди няколко седмици за домакинство на Лудогорец на Лаута. "Наглите" от БФС не се спряха и продължиха с бодряшките си лафове, че топящия се сняг ще наводни терените в България и така застанаха със зачервено от срам лице зад решението си от преди седмица.
Така оставаме равносметките за след месец, когато ако не е прекалено топло и тежко, може би най-сетне ще се проведе дербито срещу временния лидер в първенството. До тогава единственото сигурно е, че без еуфорията от първия мач за 2012 г. и планираната за делничен ден среща ще намали посещаемостта на Лаута значително. Интересно е да видим още, колко футболисти от селекцията на Емил Велев няма да вземат участие в мача срещу Лудогорец по знайни и незнайни причини.
Геноцидът към футбола и към омразния на столичани град Пловдив не свършва дотук. "Черно-белите" запалянковци ще трябва да открият футбола за тази година с мач на празния стадион в квартал "Надежда" другия понеделник по пладне. Това гласи обявената от БФС програма, въпреки желанието и на двата клуба, "железничарско дерби" да намери място през уикенда. И по-конкретно в събота, когато в столицата не се провежда никакъв друг мач.
От канцелариите на "Иван Асен" не пожелаха да уважат подобно решение и набързо си измиха ръцете с рекламодатели, телевизионни и интернет права и ..., че из целия свят големите дербита се играят през делничните дни. И въпреки че към този момент БФС действително не е страна по случая, родната централа трябва да понесе цялата отговорност по своето съучастие в убийството на българския футболен фен. Дали със своите действия или бездействия, дали с подписаните абсурдни договори и делигиране на права, в ръцете на жадните за пари и бърза слава новоизлюпени сайтове и телевизии.
Случаят за дългоочаквания мач срещу Локо Сф обаче има и друга страна, за която е ставало дума и преди и в която дейно участие има и ръководството на пловдивското Локо. Българският интернет сайт "Лайвспорт" от година е под крилото на "черно-белите", които освен че поемат всички разноски на медията в България и лагерите в чужбина, няма как за това отразяване да няма плащане и по съответните тарифи. Така се стига до парадокса, собственика Константин Динев да влага сериозен финансов ресурс в отразяването на отбора си в "някаква" си медия, която освен че не бърка в собствения си джоб, но и алчно се цели към колкото се може по-висока посещаемост /гледаемост/, генерираща още допълнителни приходи.
В това разбира се няма нищо неестествено, ако изключим факта, че тази финансова облага води до отлива на онази рехава и измъчена групичка от фенове по стадионите /и привличането им пред компютрите/, а в случай като този с "желизничарското дерби" от 17-тия кръг - подигравката пада на гърба на собственика на пловдивския клуб Коко Динев, който в случая заслужава процент от собствеността на същия този сайт, който от отдавна е взел на пансион. Защото именно голяма част от феновете на неговия клуб ще са принудени да НЕ подкрепят отбора си наживо, а средствата на самият благодетел на "черно-белите" вложени в развитието на въпросния сайт са хвърлени на вятъра по принцип: "ХРАНИ ЛАЙВСПОРТ, ДА ТЕ ЛАЕ".
Разбира се, споменавайки за въпросната медия, няма да пропуснам възможността да се върнем съвсем малко назад във времето, когато на страниците на същия този интернет сайт упорито се лансираше откровената лъжа, че именно Коко Динев ще става част от управлението на ЦСКА и ще остави пловдивското Локо на доизживяване.
Тук, в конкретния случай отношение нямат никакви рекламодатели, нито пък мачовете в Европа или друг кой знае колко сложен казус. Главната причина за създалата се ситуация е, че ако желанието на двата клуба бъде удовлетворено, "някакъв си сайт" ще остане без висока гледаемост в безинтересния понеделничен ден. За тези, на които им липсва каквато и да е съвест, морал и заинтересованост към бъдещето на българския футбол и на феновете по стадионите обаче е далеч по-лесно сами да направят интересен този първи ден от седмицата. На гърба на всички нас, на гърба на празните и порутени стадиони и на гърба на онези собственици, заради които те ПРОДЪЛЖАВАТ ДА СЪЩЕСТВУВАТ.
Нека не забравяме, че същите тези минаха през Хасково, Несебър и Каварна, а днешната им спирка е Лаута, поне докато там има далавера.
Стоян Грозлеков, lportala.net
"Офанзива" се появи и в Интернет
Четвъртък, 02 Юни 2011 04:30Новата фен-групировка в Сектор "Г" - "Офанзива", направи своя прощъпулник и в българското Интернет пространство, видя FanFace.bg.
След като седмица по-рано "червената" фракция се появи за първи път на публично място по време на финала за Купата на България срещу Славия, сега избра Деня на детето за старт във виртуалната мрежа.
Сайтът се казва Ofanziva.org, като към настоящия момент има единствено разпространената преди време декларация затова какво ще представлява новият фенклуб.
Работите по страницата продължават, а вече е налице и форум, който малко по малко започва да се пълни. Неговият адрес е: Ofanziva.org/forum.
ПРИПОМНЕТЕ СИ КОГА СТАНА ЯСНО, ЧЕ НОВАТА ФРАКЦИЯ В СЕКТОР "Г" ЩЕ СЕ КАЗВА "ОФАНЗИВА" ТУК!
ЗА ПЪРВИТЕ СТЪПКИ НА ФЕН-ГРУПИРОВКАТА ПО ВРЕМЕ НА ФИНАЛА ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ - ЧЕТЕТЕ ТУК!
ПЪРВИТЕ УДАРИ НА "ОФАНЗИВА" СПРЯМО ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА "ВЕЧНИЯ СЪПЕРНИК" - ТУК!
Цесекар хакна сайта на Лудогорец
Вторник, 10 Април 2012 23:09Привърженик на ЦСКА успя да пробие системата на официалния сайт на Лудогорец и да го "нашари".
През деня на страницата на разградчани в Интернет се появиха в червено надписите "Hacked", "БФС курви", "Боби, тази коса не е твоя", "Никой не може да ни спре" и "ЦСКА София".
След намесата на администраторите на сайта той бе известно време недостъпен, а малко по-късно тази вечер бе възстановен в оригиналния си вид.
Феновете на ЦСКА с нов информационен сайт
Неделя, 06 Ноември 2011 17:02Нов, мултифункционален сайт, създаден от и за феновете на ЦСКА набира сила. Завършен само преди няколко месеца, фенсайтът, който може да бъде намерен на адрес cska-bg.info, се превърна в един от най-разработените и богати на информация интернет издания от този тип.
Насочен само и единствено към феновете на ЦСКА, той съдържа богата информация за всичко свързано около клуба - новини, обновяващи се във всяка една минута и богата видео и аудио галерия. Освен всичко останало, cska-bg.info публикува част от най-интересните мнения и въпроси на обикновения "червен" запалянко.
Екипът на сайта се стреми да държи близо до отбора всеки един фен, който се интересува от клуба. Освен всичко това потребителите могат да изказват мнения, идеи, съвети и забележки във форума на сайта.
Стартира сайтът "Трибуна Бесика"
Петък, 02 Март 2012 17:08Привържениците на Локомотив (Пловдив) вече могат да се похвалят с чисто новия си сайт, озаглавен "Трибуна Бесика".
На адрес tribuna-bessica.com може да се открие всякаква информация за живота на "черно-бялата" агитка. Има богат снимков материал в специалната галерия на страницата, текстове и видео с новите песни, тапети за монитора, както и форум.
В дясната част на сайта се намират банери към други фенсайтове на пловдивското Локо, както и препратка към Интернет магазина на клуба.
"Сини" направиха сайт за "срамното минало на ЦСКА"
Понеделник, 11 Юни 2012 14:31Фенове на Левски от Сектор "Б" подеха инициатива да "разкрият" вечния съперник ЦСКА и неговото "срамно минало", свързано с бившата комунистическа партия.
За целта "сини" привърженици направиха сайт с името "Кои са те?". В него те публикуват архивни снимки, които показват връзката на "червените" с БКП, както и привързаността им към сърбите. Не липсват и някои доста цинични на отделни "армейски" фенове, две от които са гаврите с паметници на великите ни революционери Васил Левски и Христо Ботев.
Сайтът може да бъде видян ТУК!
Снимките, които до момента са публикували от Сектор "Б":









Последни статии
5
75
5
0
2
2
4
2
2










