"Сините" се засегнаха от думите на старши треньора на ЦСКА, Стойчо Младенов, че с тениските с надпис "7:2" и лика на Гунди футболисти и привърженици са насаждали омраза.
„Не го знам Стойчо Младенов какво цели с тези думи. Ние сме били насаждали омраза. Точно този ли, който блъскаше по маси и говореше за „говеждия стадион", той ли ще ни говори за морал", коментира Владимир Владимиров-Гугутката пред в-к. „Меридиан Мач".
„Нека си спомнят всички неща, които са правили. Един техен идол излезе с фланелка с №4, за да ни дразни. Самият Стойчо измисли онази простотия с директивите, а сега искат да ни учат на морал. Нека се знае, че тези тениски не бяха с цел да дразнят някого, а с благотворителна такава. В крайна сметка от продадените фланелки отделихме пари за Дарин и събрахме над 11 000 лв. Отборът просто ни подкрепи, като сложи тениските. Какво е направил Стойчо в тази насока? Гледах, когато целият им отбор събираше пари за хореография, как се потеше, че трябва да извади 15 лв. И този човек сега ни поучава", продължи шефът на НКП.
Гугутката сподели, че все пак "сините" фенове са доволни от мача с ЦСКА и въпреки че отборът не е победил, то Сектор Б безапелационно е спечелил дербито срещу Сектор Г.














