Феновете на ЦСКА не се стърпяха и започнаха с бъзиците веднага след скандалът, който се разрази вчера на стадион "Георги Аспарухов", където трябваше да бъде представен новият треньор на Левски Ивайло Петев. Част от членовете на крайните фракции на сините обаче не искаха да преглътнат факта, че в интервю през юни Петев каза, че е симпатизирал на ЦСКА.
Ето и отговорът на Петев тогава:
" - А всъщност ти на кой отбор симпатизираш извън работата?
- На ЦСКА. От дете. Което обаче никога не ми е пречило да бъда безкомпромисен срещу любимия отбор на терена и извън него. В България прекалено много се обръща внимание на такива неща".
"Сваляй фланелката, чорбар!", с тези думи го посрещнаха ултрасите, които в последствие свалиха от гърба на треньора и горнището на анцуга, и фланелката с клубната емблема.
Във форумите обаче веднага се прояви и появи червеното народно творчество.
Веднага в социалните мрежи беше публикувана снимка на Радо Прашката, който според привържениците на ЦСКА е двойник на Ивайло Петев.

"Няма купа, няма титла, няма вече и треньор", беше най-разпространеното, което на моменти беше гарнирано и с добавката: "... а и половин стадион".
"Най-сетне ГОЛ на "Герена!", е друг от бъзиците на червените. В nenovinite.com пък беше публикувана статия със заглавие: "Доброволци събират дрехи за Ивайло Петев".
Със снимка колаж на Петев как позира с шал на Левски, а след това как излиза гол от залата за пресконференции, тръгнаха и първите майтапи: "7 минути разлика".
















коментари
и да си довърша мисълта. Такива като теб сигурно не са влизаил в София последните години, камо ли на Герена са стъпвали, но иначе все има какво да кажат и какво да коментират. Само че, някои от тези момчета си оставят лични вещи по заложни къщи само и само да отидат на гостуване и колкото и да са малко живеят с този отбор. Иначе покрай такива има една тумба лепки клатикурци и страхливци които в тълпата са много силни. Отиди потренирай с тях малко бокс да видиш, че половината и за круша не стават, само страха в главата ви пречи да го видите
господин ПРИпознат и аз мога да Ви кажа как същият Директор Сираков е взимал по половин заплата на неедин играч и как на отказалите кариерата е прекъсвана. Много знаеш, но това, че някой е бил добър някога, не означава, че цял живот ще му цепим басма. СЪщото се отнася за всички от САЩ 94, от които досега не се оср@ха май само Краси Балъков, Трифон, Цанко Цветанов и Бончо Генчев, а т. нар. лидери ги виждаме какви идеали представляват. Справка - Михайлов и Лечков.
RSS на коментарите по тази тема