Бившият наставник на Видима-Раковски Костадин Ангелов бе бит от фен на ЦСКА по време на мача на "червените" със Славия (2:1) на стадион "Българска армия". Ангелов е бил със своите приятели в сектор "В", когато фенът на ЦСКА Росен Петров - Животното му е нанесъл удар по лицето.
"Не знам какви са тези хора. Аз съм юноша на ЦСКА, тук са ми минали младите години. Това не са хора, това са болни мозъци. Вече май ще започна да ходя само в сектор "А".
Гледах си мача и изведнъж ми извикаха: "Ей, какво се държиш за главата? Ама каква Видима? Аз тук съм израстнал, даже за една бройка можех да съм в щаба на Милен Радуканов. Какво? Псувал ли съм? (тук друг привърженик на ЦСКА се намесва пред камерите и казва, че Ангелов е псувал по адрес на агитката - б.а.) Няма такова нещо! Кого съм псувал? Вие сте луди! Имам две деца и се заклевам в тях, че никого не съм псувал. Това е ненормално! Вижте ми лицето. Удариха ме по лицето, после ми разбиха и джуката. Досега се мих. Кой? Някакъв Росен", оплака се след мача Лаптопа.

"Полицаи казаха, че не са видели ситуацията, нормално. Просто поредната тъпотия", завърши 40-годишният Ангелов.



















коментари
Да ти сера в устата курвенце, имате една победа от 20години и това е(при числено неравенство с тръби, ракети, ножове...), духачи...мишки смешни...вие колко пъти бягахте, та чак и в Перловската плувахте, кънки карахте, къде са ви знамената бе "хулигани" насрани?????
Да ти сера на най-милото ти в устата!
еи спринтиор4ета не знам на кого нема му се верва пак 6те си 4упите кра4етата от бягане събота идва ми6ки пак 6те усетите 4ервения кур в анус4етата си
Циганино нема ви се верва и на теб и на майка ти от ебане!!!
Грам идея си нямаш за какво говориш, нали?
RSS на коментарите по тази тема