Минимална, но изключително важна победа постигна ЦСКА при гостуването си в Стара Загора на Берое. Червените спечелиха с 1:0 след гол на Руи Педров 87-та минута. Португалецът се превърна в герой и миналия кръг, когато реализира две късни попадения при визитата на Черно море в Каварна (2:0).
Победният гол хвърли в екстаз публиката на армейците, която беше по-многобройна от тази на Левски, която дойде по-късно на "Герена", за да подкрепи сините срещу Локомотив ГО (1:1).
Голът пък отприщи негативни емоции сред феновете на Берое, които започнаха да хвърлят бутилки с минерална вода по административния директор на ЦСКА Милко Георгиев, който демонстрира радостта си.
Преди мача феновете на Берое направиха шествие до стадиона под Аязмото, а преди сблъсъка осъществиха и хореография.
През седмицата, в междинния 22-ри кръг, ЦСКА ще играе за първи път през пролетта пред своя публика - на 28 февруари червените приемат Ботев Пд от 17:30 часа.
















