Фен клуб „Сектор Г" организира екскурзия за полуфиналния мач за Купата на България в гр. Стара Загора, между ПФК Берое и ЦСКА София. Двубоят ще се играе в сряда (6-ти април) от 19:15 часа на градския стадион „Берое”.
Пътуването ще бъде с автобус , като цената е 13 лв./15 лв., за хора които притежават членски карти на фен клуба и за всички останали „Армейци”!
Сборният пункт е в сряда, в 13:00 часа на паркинга на ст. "Българска армия" като тръгването ще бъде точно в 13:30 часа. Пътят е с дължина около 240 км., като е предвидено пристигане около час преди мача.
Билетът за мача ще бъде с цена 7 лв. като ще може да се закупи на място пред сектора определен за нас. Приканваме обаче, всеки който има възможност, да закупи своя билет предварително. Ценните хартийки ще бъдат пуснати в сряда (30 март) във фен магазина на ст.”Българска армия”.

За да пътувате с нас е нужно да се запишете, чрез един от трите възможни начина:
=> Да попълните платформата в сайта;
=> Да се обадите на телефон 0876194855, като е нужно да оставите две имена и номер за връзка;
=> Да се запишете във Фен магазина на „Армията”, като е нужно да оставите две имена и номер за връзка
Заплащането става на място при отпътуването!
Последен срок за записвания – вторник (5-ти април) в 18:00 ч.
ЗАПИШЕТЕ СЕ СЕГА!
За въпроси и информация може да ползвате :
- Телефон: 0876 194 855
- Е-mail: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.















