Играчите на Стойчо Младенов, които спечелиха Вечното дерби с Левски с 1:0, бяха на върха на щастието след последния съдийски сигнал.
След като куфяха пред Сектор Г и пяха песните, възхваляващи червения отбор, те се отдадоха на празненства и в съблекалнята.















коментари
A washte kak praznuwat beee kawaldjiq takuv mizeren!! Mri v ugala tam se zawirai i iskum da mulchish groznik!
RSS на коментарите по тази тема