Уникално регионално дерби се очаква между Ботев (Враца) и Монтана в следващия кръг на родната "А" група. Над 1500 монтанчани ще подкрепят отбора си при визитата на стадион "Христо Ботев".
Феновете на домакините пък се заканват да напълнят стадиона.
Враждата между Враца и Монтана не е тайна за никого, като двата отбора не са се срещали на ниво "А" група от 20 години насам.





