НФК Берое и Beroe Online, съвместно с ПФК Берое и Община Стара Загора, организират за четвърти пореден път футболният турнир за "Фен купа Берое". Турнирът ще се проведе на 14 и 15 април (събота и неделя) на изкуствения терен на стадион "Берое". През тази година за участие са поканени 16 отбора.
Организаторите решиха да поканят следните отбори за участие:
1. ПФК Берое (ръководство)
2. Община Стара Загора
3. Beroe Online
4. ТЕЦ 2
5. СФК Берое
6. Varna Group
7. CP 12
8. Казански
9. Green Vandals
10. Green Legion
11. Rakia Power Beroe
12. Zara Front
13. Ultras Beroe
14. Zara Boys
15. ЖФК Берое
16. Берое Ветерани
Всеки от поканените отбори трябва да потвърди своето участие до 1 април 2012 г. Жребият за турнира ще бъде теглен на 2 април 2012 г.
Турнирът ще се проведе при следните правила: В една футболна среща едновременно на терена могат да участват 6 състезатели (5 полеви и 1 вратар). Могат да бъдат извършвани хокейни смени. Полувремената са 2 по 20 минути, с почивка от 5 минути между двете части. Изпълнението на тъч ще става с крак, при получаване на втори жълт и червен картон от даден играч в една среща той бива отстранен от мача и отборът играе 2 минути с човек по-малко. След изтичането им, на мястото на наказания може да влезе друг футболист.
Организаторите на турнира решиха всеки отбор да заплати символичната сума от 30 лева, като събраните средства ще бъдат дарени за благотворителна цел.
Призоваваме отборите да включват в съставите си играчи, които членуват или по някакъв начин са свързани с дейността на отбора, за който ще играят.
За всички зрители и участници ще е подготвена развлекателна програма и музика, както и солидно количество скара и бира. Организаторите канят всички съпричастни към зелената идея да се включат в надпреварата.





