Председателят на Националния клуб на привържениците на Левски Владимир Владимиров даде интеревю за "Канал 3", в което говори за актуалните проблеми, свързани със "синята" агитка и нещата в клуба. Той обяви, че организираните фенове не са скандирали "Оставка" по адрес на Гонзо по време на мача с Монтана в неделя.
"Не мога да говоря за организираните фенове, членуващи във фенски организации какво мислят за Гонзо. Нашето мнение (на НКП на Левски) е, че би трябвало да се даде кредит на доверие на Георги Иванов. Отборът трябва да покаже добра игра, за да може да върне хората по трибуните, защото вие много добре знаете, че когато отборът играе красиво, трибуните се пълнят, а когато играе измъчено, както срещу Монтана, те са празни. Лично аз никога не съм си и помислял да сваля доверието си от Георги Иванов. След мача с Монтана разговарях с приятели - ами то имаше 2 или 3 от стария отбор, всички останали са нови. Все пак трябва да се обиграят, но въпросът е, че това е Левски и няма кой да ги чака", коментира Гугутката.
"Организираните фенове не скандирахме "Оставка". С плакати на мача с Монтана визираме, че повечето играчи не знаят какво е Левски, каква е идеята Левски. Виждам, че някои от момчетата, в това число и чужденците, дори не знаят къде са дошли. Сигурно са дошли на екскурзия. Ще ги изчакаме още няколко мача и ако продължават така, ще си поговорим малко по-остро", добаваи той.
Владимиров коментира и злощастния двубой със словашкия Спартак, след който Левски бе изхвърлен рано-рано от Лига Европа.
"Така лесно не се преболедува мача със Спартак. Лично а, а и на огромната част от феновете на Левски, няма как да прежалим мачове като с Калмар, АИК, Гент, Лил, Спортинг тук... този адреналин, тази тръпка. Но така като гледам как играем, дори да бяхме отстранили Спартак, едва ли щяхме да го направим със следващия съперник", каза шефът на НКП на Левски.
Накрая Владимиров бе запитан дали има по-нова информация за кървавия инцидент във Варна след мача Черно море - Левски.
"Говорих с хора оттам и даже не е ясно дали въпросните фенове на Черно море са били наръгани с ножове или са се порязали на стъкла. Говорил съм с почти всички, с които пътувах от София до Варна и те ми казват, че не са участвали в подобно нещо. Много ми е странно, като отидат някои на 500-600 км. от София в за повечето хора непознат град, да седят 2-3 часа след мача и да обикалят, както казват от Варна 30-40 души с качулки. Все някъде ще ги видят, а Варна е опасана от камера. Много повече от София. Все някъде трябва да са ги видели", смята Гугутката.






коментари
RSS на коментарите по тази тема