Феновете на Спартак (Варна) организират протест пред Общината на града заради скандалното ипотекиране на имоти на клуба. "Синдикат 12" призовават чрез социалната мрежа "Фейсбук" (ВИЖ ТУК!) всички привърженици на "соколите" да посетят събитието и да изразят своята гражданска позиция. То е насрочено за 25 юли в 17:30 часа.
"Варненци, спартаклии, присъединете се към протеста ни пред Община Варна, точно там където са хората, които са задушили града ни с техните схеми, измами, ипотеки, замени... срещу тези, които ипотекираха имотите на Спартак (Варна) в толкова прозрачна измама и злоупотреба, тези които строят пътища за десетки пъти повече пари от реалната стойност... и всичко останало, което ви отвращава!!!", пишат ултрасите със сини шалове от морската столица на България.



ОЩЕ ЗА АКЦИИТЕ НА "СИНДИКАТ 12"
СНИМКИ: "Синдикат 12" опаса Варна в лозунги
Агитката на Спартак (Вн): Върнете стадиона на Общината!
Първа официална работна среща на "Синдикат 12"





