Събота, 09 Март 2013 19:02
Оценете статията
(2 гласа)

СНИМКИ: Феновете на Ботев и Левски

СНИМКИ: Феновете на Ботев и Левски

Вижте как се представиха двете агитки - на Ботев Пловдив и Левски по време на дербито от 17-ия кръг на "А" група. На него имаше много екшън - бой, кръв, счупени огради, арести и т.н.

 

"Канарчетата" победиха с 2:0, а на трибуните имаше какво да се види и от двете публики.

 

 

Снимки: Sportal.bg

Подобни статии (по етикети)

коментари

+1 sw 2013-03-11 23:10 #8
Цитирам cska:
zahto zabranixa na fenklybovete na cska da zaka4at znamena

Защото са със турски символи бе помак
Цитат
-1 cska 2013-03-11 15:50 #7
zahto zabranixa na fenklybovete na cska da zaka4at znamena
Цитат
+8 ЗЕМЕРОВКАТА 2013-03-10 01:36 #6
Цитирам бултрас:
Цитирам идиота под мен:
Цитирам ...:
Тотална доминация на Трибуна Изток,няма кво повече да се коментира,и от към хореография и от към викане..

нормално след като тези на Ботев са 16-17 000 ,а феновете на левски 2500-3000


В София ние бяхме 3000 и пак надвикахме стадото

КОЙ СИ НАДВИКАЛ БЕ, МЪРЛЯК ? НЕ МЕ РАЗСМИВАЙ !
Цитат
-8 бултрас 2013-03-10 00:46 #5
Цитирам идиота под мен:
Цитирам ...:
Тотална доминация на Трибуна Изток,няма кво повече да се коментира,и от към хореография и от към викане..

нормално след като тези на Ботев са 16-17 000 ,а феновете на левски 2500-3000


В София ние бяхме 3000 и пак надвикахме стадото
Цитат
-8 Мизия 2013-03-09 23:01 #4
софийските агитки са тъпи, феновете им от провинцията само са по стабилни а викат селяни на другите хахаха
Цитат
+7 Смърт За Папапгалите 2013-03-09 22:58 #3
Цитирам ...:
Тотална доминация на Трибуна Изток,няма кво повече да се коментира,и от към хореография и от към викане..

леле колко сте спрели първите 10 минути ви надвикахме смешната публика от пеленачета и курви дето не знаят за какво са дошли. ако не беха ушаците ви влизахме и немаше да ви се верва.. след мача лятя яко прерушина... смешни сте папагали
Цитат
+5 идиота под мен 2013-03-09 22:13 #2
Цитирам ...:
Тотална доминация на Трибуна Изток,няма кво повече да се коментира,и от към хореография и от към викане..

нормално след като тези на Ботев са 16-17 000 ,а феновете на левски 2500-3000
Цитат
-2 ... 2013-03-09 19:43 #1
Тотална доминация на Трибуна Изток,няма кво повече да се коментира,и от към хореография и от към викане..
Цитат

Напишете коментар

Екипът на FanFace.bg не носи отговорност за мненията на читателите, изказани под публикациите в сайта. Въпреки че сме изключително плуралистични и демократични, си запазваме правото да заличаваме коментари, които са в разрез със законите на Република България. Призоваваме ви да ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Имаме прекрасна азбука, използвайте я!

Защитен код Обнови

Обратно в началото