Петък, 01 Юни 2012 19:13
Оценете статията
(2 гласа)

МВР: Тони Застраховката се е занимавал с наркоразпространение!

Един от задържаните при спецакцията на ГДБОП Един от задържаните при спецакцията на ГДБОП Снимка: Пресцентър на МВР

Пресцентърът на МВР излезе с официално съобщение по повод акцията, която е била проведена срещу групата за наркоразпространение на Таки. Както вече е известно, единият от арестуваните е лидерът на фракцията на Левски "София-Запад" - Антон Калчев, който е описан от униформените с прякора си Тони Застраховката.

 

Официалният текст от МВР:

 

Днес е проведена полицейска операция на служители от ГДБОП, под ръководството на Софийска градска прокуратура и наблюдението на ВКП. Операцията е насочена срещу организирана престъпна група, занимаваща се с разпространение на наркотици на територията на страната.

 

В хода на работата по образувани досъдебни производства през 2008, 2009 г. и 2011 г. Х.А. – Таки, А.П. и Х.В. са обявени за общодържавно издирване. Срещу тях има и издадени европейски заповеди за арест. На 22 май т.г. в София е задържан  А.П.. Разследващите установили, че към престъпната организация има и други съпричастни, срещу които е насочена и днешната  операция.

 

Задържани са общо четирима членове на групата. На територията на Бургас е заловен К.К. /29г./ по прякор Кирчо Руския. За него е установено, че е организирал наркотрафика в нощни заведения  на територията на Слънчев бряг и в столицата,  събирал и отчитал парите от продажбата им.

 

В София са задържани други трима К.Б. /35г./ по прякор Куката заемал високо ниво в йерархията на групата. За връстника му К.М /35/  е установено, че е отговарял за съхранението на наркотиците, които групата е разпространявала на територията на ж.к. „Младост” в София.

 

Третият задържан  - А.К./37г./-  Тони Застраховката се е занимавал с наркоразпространение. При претърсванията на адресите им  са иззети множество мобилни телефони, сим карти, документи, фалшиви банкноти, лаптопи.

 

Оперативните действия продължават и в момента. Четиримата ще останат в полицейския арест за 24 часа.Предстои да бъдат привлечени в качеството им на обвиняеми и задържани до 72 часа с постановление на прокуратурата.

 

ВИЖТЕ ВИДЕО С АРЕСТИТЕ ТУК!

Последна промяна на Петък, 01 Юни 2012 19:36

Подобни статии (по етикети)

Свързано видео

коментари

0 Error14 2012-06-03 13:49 #14
:laugh :laugh :laugh :laughing :laughing :laughing
Цитат
0 фен 2012-06-02 15:32 #13
Цитирам Марио Великото:
Какви са тия прякори.. Не можаха ли да го кръстят Тони Ателието или пък Тони пуловера. Има толкова много стойностни прякори за този индивид, а пък те избрали "Застраховката"


Така си му викат, въпросният работи като застраховател.
Цитат
0 Марио Великото 2012-06-02 15:28 #12
Какви са тия прякори.. Не можаха ли да го кръстят Тони Ателието или пък Тони пуловера. Има толкова много стойностни прякори за този индивид, а пък те избрали "Застраховката"
Цитат
0 фен 2012-06-02 14:28 #11
Цитирам kur za komunistite:
А БЕ ЕЙ ПОМИЯР СМЕШЕН,ПО ЦЯЛ СВЯТ СЕ КРЪЩАВАТ ОТБОРИ С ИМЕНА НА НАЦИОНАЛНИ ГЕРОИ ,ДРУГ Е ВЪПРОСА ,ЧЕ ВЕЧЕ НАВСЯКЪДЕ СЕ ЗАКРИВАТ ТАКИВА КОМУНИСТИЧЕСКИ ОТРОЧЕТА КАТО ЦЕСЕКА ,КОИТО САМО СРАМЯТ ДЪРЖАВАТА ! ЛЕВСКИ ПРЕЖИВЯ 45г. КОМУНИЗЪМ,НО ЦЕСЕКА НАДАЛИ ЩЕ ПРЕЖИВЕЕ 45г. ДЕМОКРАЦИЯ !


Ех, сектанте, сектанте... хем се правите на върли анти-комунисти, хем закривате... Истинската комунистическа същност се крие точно в това, но вие сте умопомрачени и дори не се усещате. Жалка работа... :h
Цитат
-1 kur za komunistite 2012-06-02 14:20 #10
А БЕ ЕЙ ПОМИЯР СМЕШЕН,ПО ЦЯЛ СВЯТ СЕ КРЪЩАВАТ ОТБОРИ С ИМЕНА НА НАЦИОНАЛНИ ГЕРОИ ,ДРУГ Е ВЪПРОСА ,ЧЕ ВЕЧЕ НАВСЯКЪДЕ СЕ ЗАКРИВАТ ТАКИВА КОМУНИСТИЧЕСКИ ОТРОЧЕТА КАТО ЦЕСЕКА ,КОИТО САМО СРАМЯТ ДЪРЖАВАТА ! ЛЕВСКИ ПРЕЖИВЯ 45г. КОМУНИЗЪМ,НО ЦЕСЕКА НАДАЛИ ЩЕ ПРЕЖИВЕЕ 45г. ДЕМОКРАЦИЯ !
Цитат
0 Една борба 2012-06-02 12:21 #9
Никъде по света не се допуска използването на имената на национални герои за наименование на футболни клубове. НИКЪДЕ!!! Само нашите малоумници си го позволяват...
Цитат
0 armeec 2012-06-02 10:19 #8
Тони Застраховката :madlaugh
Цитат
-1 Крум 2012-06-02 08:08 #7
КЗЛ и смерт за всички гари кръстили се с името на Апостола на свободата на България:
лефски(гара Левски)
лефски(гара елин пелин)
лефски(гара подуене)
лефски(гара карлово) и всичките.
Цитат
0 Крум 2012-06-02 08:03 #6
Сутрин рано от зарана-
кур за леФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФск и,вашта мама.

Кой нормален има в предвид Апостола бе...или вече няма какво да кажете и свободни съчинения си правите.

КЗЛ,КЗЛ,КЗЛ,КЗЛ ,КЗЛ,КЗЛ,КЗЛ,КЗ Л ,КЗЛ,КЗЛ...

КУР ЗА ЛЕФСКИ.ПОДХУЕНСКИЯТ УРОД,КРЪСТИЛ СЕ НА АПОСТОЛА НА СВОБОДАТА И ИЗЦАПАЛ И ВСЕ ОЩЕ ЦАПАЩ ИМЕТО МУ С ТАКИВА ОТРЕПКИ КАТО ТОЗИ ТОНИ ОТ СОФИЯ-ЛАПАТ.

Хайде сега гугутката и другите дилъри,опнете поредният чаршаф пред съдебната палата и напишете,че и тия са невинни.
Вие издигате повече транспаранти пред съдебната палата отколкото на стадиона!!!

ПОЖЕЛАВАМ НЕЗАБАВНА СМЪРТ НА ОТБОРА НА ДС-лефски(автогара подуене).
Цитат
0 CSKA 2012-06-02 01:57 #5
Тоя веднъж го гледах по телевизията. Сега разбирам че се казвал Тони и е от С.Лапат. Баси наглия тип?! Рзправяше да не му дават за пример стюардите в Англия и т.н. Искал да бъдат фенове платени от Агент Тара?! Ама то с тая нагла сура освен дълър какъв друг да бъде? Егати и държавата щом такива пресконференции дават и им се обръща внимание?!
Цитат

Напишете коментар

Екипът на FanFace.bg не носи отговорност за мненията на читателите, изказани под публикациите в сайта. Въпреки че сме изключително плуралистични и демократични, си запазваме правото да заличаваме коментари, които са в разрез със законите на Република България. Призоваваме ви да ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Имаме прекрасна азбука, използвайте я!

Обратно в началото