Събота, 15 Септември 2012 08:59
Оценете статията
(0 гласа)

Програмата на "А" група до края на есенния полусезон

От БФС публикуваха програмата до края на сезона в "А" група. Голямото дерби на българския футбол между ЦСКА и Левски ще се състои на 20 октомври (събота) от 16:00 часа. Битката за Пловдив между Локомотив и Ботев пък е насрочена за 31 октомври (сряда) от 14:30. Вече са ясни и датите за първите три етапа на турнира за Купата на България.

 

Всички мачове до края на календарната 2012 г.:

 

5 кръг
15 септември 2012 г. (събота), 17:00 часа
Монтана - Черноморец
Черно море - "Ботев" (Пловдив)
Пирин (Гоце Делчев) - Славия
ЦСКА - "Ботев" (Враца)
16 септември 2012 г. (неделя), 17:00 часа
Локомотивмотив (Пловдив) - Миньор
Локомотивмотив (София) - Етър
16 септември 2012 г. (неделя), 20:00 часа
Берое - "Левски"
Литекс - Лудогорец

6 кръг
22 септември 2012 г. (събота), 17:00 часа
"Ботев" (Вр) - Локомотив (Пд)
"Ботев" (Пд) - Берое
22 септември 2012 г. (събота), 20:00 часа
Лудогорец - ЦСКА
"Левски" - Пирин (ГД)
23 септември 2012 г. (неделя), 17:00 часа
Етър - Литекс
Славия - Локомотив (Сф)
Монтана - Черно море
23 септември 2012 г. (неделя), 20:00 часа
Черноморец - Миньор (Перник)

7 кръг
29 септември 2012 г. (събота), 17:00 часа
Пирин (ГД) - "Ботев" (Пд)
Локомотив (Пд) - Лудогорец
Локомотив (Сф) - "Левски"
29 септември 2012 г. (събота), 19:00 часа
Литекс - Славия
30 септември 2012 г. (неделя), 17:00 часа
Черно море - Черноморец
ЦСКА - Етър
Миньор (Пк) - "Ботев" (Враца)
30 септември 2012 г. (неделя), 19:00 часа
Берое - Монтана

8 кръг
5 октомври 2012 г. (петък), 16:00 часа
Черно море - Берое
5 октомври 2012 г. (петък), 18:00 часа
Черноморец - "Ботев" (Враца)
Лудогорец - Миньор (Пк)
"Левски" - Литекс
6 октомври 2012 г. (събота), 16:00 часа
Етър - Локомотив (Пд)
Славия - ЦСКА
"Ботев" (Пд) - Локомотив (Сф)
Монтана - Пирин (ГД)

12 октомври 2012 г. (петък), световна квалификация
България - Дания

13 октомври 2012 г. (събота)
Купа на България - 1/32-финали (включват се отборите от "Б" и "В" групите)

16 октомври 2012 г. (вторник), световна квалификация
Чехия - България

9 кръг
20 октомври 2012 г. (събота), 16:00 часа
ЦСКА - "Левски"
21 октомври 2012 г. (неделя), 16:00 часа
Пирин (ГД) - Черно море
Локомотив (Сф) - Монтана
Локомотив (Пд) - Славия
Миньор (Пк) - Етър
"Ботев" (Враца) - Лудогорец
21 октомври 2012 г. (неделя), 18:00 часа
Литекс - "Ботев" (Пд)

10 кръг
27 октомври 2012 г. (събота), 16:00 часа
Етър - "Ботев" (Вр)
Славия - Миньор
"Ботев" (Пд) - ЦСКА
Монтана - Литекс
Черно море - Локомотив (Сф)
27 октомври 2012 г. (събота), 18:00 часа
Черноморец - Лудогорец
"Левски" - Локомотив (Пд)
Берое - Пирин (ГД)

11 кръг
31 октомври 2012 г. (сряда), 14:30 часа
Пирин (ГД) - Черноморец
Локомотив (Сф) - Берое
ЦСКА - Монтана
Локомотив (Пд) - "Ботев" (Пд)
Миньор - "Левски"
"Ботев" (Вр) - Славия
31 октомври 2012 г. (сряда), 17:30 часа
Литекс - Черно море
Лудогорец - Етър

3 и 4 ноември 2012 г. (събота/неделя)
Купа на България - 1/16-финали (първи мачове)

12 кръг
10 ноември 2012 г. (събота), 14:30 часа
"Ботев" (Пд) - Миньор
Монтана - Локомотив (Пд)
Черно море - ЦСКА
Пирин (ГД) - Локомотив (Сф)
Славия - Лудогорец
10 ноември 2012 г. (събота), 16:30 часа
Черноморец - Етър
"Левски" - "Ботев" (Вр)
Берое - Литекс

14 ноември 2012 г. (сряда), контролна среща
България - Украйна

13 кръг

17 ноември 2012 г. (събота), 14:30 часа
Локомотив (Сф) - Черноморец
Локомотив (Пд) - Черно море
"Ботев" (Вр) - "Ботев" (Пд)
Етър - Славия
18 ноември 2012 г. (неделя), 14:30 часа
ЦСКА - Берое
Миньор - Монтана
18 ноември 2012 г. (неделя), 16:30 часа
Литекс - Пирин (ГД)
Лудогорец - "Левски"

21 ноември 2012 г. (сряда), 16:30 часа
Берое - Черноморец

24 и 25 ноември 2012 г. (събота и неделя)
Купа на България - 1/16-финали, реванши

14 кръг
28 ноември 2012 г. (сряда), 14:30 часа
"Ботев" (Пд) - Лудогорец
Монтана - "Ботев" (Вр)
Черно море - Миньор
Пирин (ГД) - ЦСКА
Локомотив (Сф) - Литекс
28 ноември 2012 г. (сряда), 16:30 часа
Черноморец - Славия
"Левски" - Етър
Берое - Локомотив (Пд)

1 и 2 декември 2012 г. (събота и неделя)

Купа на България - 1/8-финали, първи срещи

15 кръг
8 декември 2012 г. (събота), 14:00 часа
Литекс - Черноморец
Лудогорец - Монтана
Етър - "Ботев" (Пд)
Славия - "Левски"
9 декември 2012 г. (неделя), 14:00 часа
ЦСКА - Локомотив (Сф)
Локомотив (Пд) - Пирин (ГД)
Миньор - Берое
"Ботев" (Вр) - Черно море

15 и 16 декември 2012 г. (събота и неделя)
Купа на България - 1/8-финали, реванши

Последна промяна на Събота, 22 Септември 2012 12:54

Подобни статии (по етикети)

Обратно в началото