Събота, 05 Октомври 2019 08:37
Оценете статията
(0 гласа)

Арда приема ЦСКА в Кърджали за Купата, ясни са датите и часовете на мачовете и за първенство

Арда ще приеме ЦСКА в Кърджали за Купата на България. Това обявиха от Спортно-техническата комисия на БФС.

 

От централата обявиха програмата за осминафиналите в турнира, както и датите и часовете на мачовете от първенството до 18-ия кръг.


1/8-финали за Купата на България по дни и часове:

 

29 откомври:

15:30 ч. Славия – Ботев (Пд)

18:30 ч. Левски – Черно море

 

 

30 октомври:

14:00 ч. Арда – ЦСКА-София

17:00 ч. Локомотив (Пд) – Литекс

18:00 ч. Ботев Гълъбово – Витоша (Бистрица)

 

31 октомври:

14:00 ч. Септември – Лудогорец

17:00 ч. Берое – ЦСКА 1948

17:30 ч. Ботев Враца - Кариана

 

Програмата за първенство:

 

XIII кръг

18 октомври 2019 г., петък, 17:30 ч:

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

18 октомври 2019 г., петък, 20:00 ч:

Дунав (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

19 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

19 октомври 2019 г., събота, 20:00 ч:

Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

20 октомври 2019 г., неделя, 17:45 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/ 

 

21 октомври 2019 г., понеделник, 17:30 ч:

Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)  -  /пряко по Нова спорт/ 

 

21 октомври 2019 г., понеделник, 20:00 ч:

Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

XIV кръг

24 октомври 2019 г., четвъртък, 17:30 ч:

Левски (София) - Дунав (Русе) - /пряко по Диема спорт/ 

 

25 октомври 2019 г., петък, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) -  /пряко по Нова спорт/ 

 

25 октомври 2019 г., петък, 19:45 ч:

Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

26 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч:

Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - /пряко по Диема спорт/ 

 

26 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч:

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

28 октомври 2019 г., понеделник, 16:30 ч:

Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

28 октомври 2019 г., понеделник, 19:00 ч:

Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) - /пряко по Диема спорт/ 

 

XV кръг

1 ноември 2019 г., петък, 17:15 ч:

Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

1 ноември 2019 г., петък, 19:45 ч:

Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - /пряко по Диема спорт/ 

 

2 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:

Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

3 ноември 2019 г., неделя, 16:45 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

4 ноември 2019 г., понеделник, 16:30 ч:

Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) -  /пряко по Нова спорт/ 

 

4 ноември 2019 г., понеделник, 19:00 ч:

Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/ 

 

5 ноември 2019 г., вторник, 17:30 ч:

Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

XVI кръг

8 ноември 2019 г., петък, 17:30 ч:

Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

9 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:

Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) -  /пряко по Нова спорт/ 

 

9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:

Ботев (Пловдив) - Левски (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

9 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

10 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)  -  /пряко по Диема спорт/ 

 

10 ноември 2019 г., неделя, 17:45 ч:

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Рз) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

11 ноември 2019 г., понеделник, 17:30 ч:

Царско село 2015 (София) - Дунав (Русе)  - /пряко по Диема спорт/ 

 

XVII кръг

22 ноември 2019 г., петък, 17:30 ч:

Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

23 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:

Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)  -  /пряко по Нова спорт/ 

 

23 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:

Ботев (Враца) - ЦСКА (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

23 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

24 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч:

Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

24 ноември 2019 г., неделя, 17:45 ч:

Левски (София) - Царско село 2015 (София) -  /пряко по Диема спорт/ 

 

25 ноември 2019 г., понеделник, 15:00 ч:

Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) -  /пряко по Диема спорт/

Последна промяна на Събота, 05 Октомври 2019 08:52

Подобни статии (по етикети)

Обратно в началото