Четвъртък, 09 Август 2018 13:29
Оценете статията
(1 vote)

На 18 август Ботев - Локо, а на 19-ти Лудогорец - ЦСКА

Големият сблъсък от петия кръг на Първа лига между Лудогорец и ЦСКА на "Лудогорец Арена" ще се състои на 19 август от 21 часа. 
Дербито на Пловдив между Ботев и Локомотив, което е от същия пети кръг ще се проведе в събота (18 август) от 18:30 часа.

 

Програма на Първа лига от 5-ти до 8-ми кръг както следва:

 

м.Август
V кръг
17.08 /петък/
Славия - Дунав 18.30 NOVA SPORT
Черно море - Берое 20.45 DIEMA SPORT

 

18.08 /събота/
Ботев Пд - Локомотив Пд 18.30 DIEMA SPORT
Ботев Вр - Етър 21.00 DIEMA SPORT

 

19.08 /неделя/
Левски - Септември 18.15 DIEMA SPORT
Лудогорец - ЦСКА 21.00 DIEMA SPORT

 

20.08 /понеделник/
Верея - Витоша 20.30 DIEMA SPORT

 

VI кръг
24.08 /петък/
Дунав - Септември 18.45 NOVA SPORT
Локомотив Пд - Черно море 21.00 DIEMA SPORT

 

25.08 /събота/
Етър - Левски 18.45 DIEMA SPORT
Витоша - Ботев Пд 21.00 DIEMA SPORT

 

26.08 /неделя/
Славия - Лудогорец 18.45 DIEMA SPORT
ЦСКА - Верея 21.00 DIEMA SPORT

 

27.08/понеделник/
Берое - Ботев Вр 20.30 DIEMA SPORT

 

м.Септември
VII кръг
31.08 /петък/
Верея - Славия 18.45 NOVA SPORT
Черно море - Витоша 21.00 DIEMA SPORT

 

01.09 /събота/
Септември - Етър 16.30 NOVA SPORT
Ботев Вр - Локомотив Пд 18.45 DIEMA SPORT
Левски - Берое 21.00 DIEMA SPORT

 

02.09 /неделя/
Ботев Пд - ЦСКА 18.45 DIEMA SPORT
Лудогорец - Дунав 21.00 DIEMA SPORT

 

VIII кръг
14.09 /петък/
Витоша - Ботев Вр 17.30 DIEMA SPORT
Лудогорец - Верея 20.00 DIEMA SPORT

 

15.09 /събота/
Дунав - Етър 14.45 NOVA SPORT
Берое - Септември 17.30 DIEMA SPORT
ЦСКА - Черно море 20.00 DIEMA SPORT

 

16.09 /неделя/
Славия - Ботев Пд 17.45 DIEMA SPORT
Локомотив Пд - Левски 20.00 DIEMA SPORT

 

 

Програма на Втора лига от 4-ти до 7-ми кръг както следва:


м.Август
IV кръг 18.00
18.08 /събота/
Царско село - Локомотив ГО
Поморие - Несебър
Ботев Гълъбово - Литекс
Кариана - Струмска слава

 

19.08 /неделя/
Арда Кж - Пирин Бл
Добруджа 1919 - Локомотив Сф

 

20.08/понеделник/
ЦСКА 1948 - Монтана 18.00 DIEMA SPORT
Лудогорец ІІ - Черноморец Балч 19.00

 

V кръг 18.00
25.08 /събота/
Струмска слава - ЦСКА 1948
Несебър - Арда Кж
Локомотив ГО - Поморие 19.00
Литекс - Кариана 19.30
Черноморец Балч - Добруджа 1919 20.00

 

26.08/неделя/
Пирин Бл - Ботев Гълъбово 19.00

 

27.08/понеделник/
Локомотив Сф - Царско село 18.00 DIEMA SPORT
Монтана - Лудогорец ІІ 19.30

 

м.Септември
VI кръг 17.00
31.08 /петък/
ЦСКА 1948 - Лудогорец ІІ

 

01.09 /събота/
Добруджа 1919 - Монтана
Царско село - Черноморец Балч
Поморие - Локомотив Сф
Ботев Гълъбово - Несебър
Кариана - Пирин Бл
Струмска слава - Литекс

 

03.09/понеделник/
Арда Кж - Локомотив ГО 17.30 DIEMA SPORT

 

 

VII кръг 17.00
15.09 /събота/
Несебър - Кариана
Локомотив Сф - Арда Кж
Лудогорец ІІ - Добруджа 1919 18.00
Локомотив ГО - Ботев Гълъбово 18.00
Черноморец Балч - Поморие 19.00
Пирин Бл - Струмска слава 19.00

 

17.09/понеделник/
Монтана - Царско село 17.30 DIEMA SPORT
Литекс - ЦСКА 1948  20.00 DIEMA SPORT

Подобни статии (по етикети)

Напишете коментар

Екипът на FanFace.bg не носи отговорност за мненията на читателите, изказани под публикациите в сайта. Въпреки че сме изключително плуралистични и демократични, си запазваме правото да заличаваме коментари, които са в разрез със законите на Република България. Призоваваме ви да ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Имаме прекрасна азбука, използвайте я!

Защитен код Обнови

Обратно в началото