Вторник, 12 Юни 2018 17:35
Оценете статията
(0 гласа)

Отборите, групите и часовете на мачовете за турнира в памет на Чика Дени

След като изтеглихме жребия вече можем да ви представим и програмата за шестия фен турнир в памет на Чика Дени.

 

- Започваме в петък вечер с откриване в 18:45 ч., като последните мачове ще са с начален час 22:55 ч. В петък ще има мачове само от групите със софийски отбори.

 

- В събота продължаваме в 09:00 ч. отново със софийски сблъсъци до 11:05 ч., когато започват първите срещи между отбори от цялата страна и чужбина. До края на деня в събота столични отбори няма да вземат повече участие, за да се изиграят всички мачове от провинциалните 8 групи.

 

- В 16:10 ч. сме предвидили почивка за общата снимка. Желателно е всички да присъствате тогава!

 

- От 10 до 20 ч. пък в същия ден ще бъде уникалната и единствена по рода си изложба "Addicted to CSKA" във ВИП залата на стадиона.

 

- В неделя мачовете започват също от 09:00 ч., като ще се довършват групите от столични отбори.

 

- Ако всичко се случва така, както сме го предвидили, жребият за 1/16 - финалите ще бъде изтеглен в 14:10 ч. и веднага след него ще започнат директните елиминации.

 

- Финалът е в 19:50 ч.!

 

- Опитахме да съставим програма, която да е максимално удобна за всички участници, разбира се с приоритет - пътуващите от далеч.

 

- Надяваме се, че ще направите всичко възможно да присъствате на всичките предвидени срещи на отбора си. Ако все пак някой от отборите със сигурност няма да успее за свой мач, нека се свърже с нас възможно най-скоро, за да проверим дали и как можем да решим проблема.

 

- Ако забележите грешка в програмата, моля пишете ни възможно най-скоро.

 

Програма по групи и класирания, можете да видите ТУК!

 

А пълната програма по дни и часове - ТУК!

 

16 групи от по 5 отбора - 8 софийски, 8 от страната и чужбина. Във всяка група отборите играят по един мач всеки срещу всеки. Напред към 1/16 - финалите се класират най-добрите два отбора в групата, където се продължава по познатата схема.

 

- Първите осем и вторите осем групи ще се движат в различни потоци, така че на финала ще се срещнат със сигурност столичен отбор и тим извън София.

 

- При равенство в точките между 2-рия и 3-тия в групата ще се гледа директния двубой помежду им. Ако и той е завършил наравно, двата отбора ще определят кой продължава напред с дузпи.

 

- Срещите ще се играят във формат 5+1 и 2 полувремена от по 10 минути.

 

- По време на турнира ще можете да наблюдавате мачовете от Световното на видео-стена.

 

- Очаквайте в събота уникалната и единствена по рода си ултра изложба "Addicted to CSKA", за която ще съобщим повече идните дни.

 

Шести фен турнир в памет на Младен Алексиев - Дени
Програма по дни и часове
Ако ще закъснеете за първия си мач, ни уведомете на време, за да се опитаме да реагираме.
Закъснение с повече от 5 минути за началото на мач се счита за неявяване - присъжда се загуба с 0:3.
Таксите се заплащат при пристигането на всеки отбор - на хората, отговарящи за организацията.
Група / фаза Час Терен Отбор 1 Резултат Отбор 2
Петък - 15 Юни
А 1 18:45 1 SS Company

Bet Boys
Б 2 18:45 2 Тиловаци

Sex Front
В 3 18:45 3 Старците

Гошо вратарчето
Г 4 19:10 1 ФК Дружба

Чорбарите от Овчака
Д 5 19:10 2 Obelya Squad

USF
Е 6 19:10 3 Cattle Decapitation

Гела на кале
Е 7 19:35 1 ФК Кръчма

Северна дружина
Ж 8 19:35 2 Red Boys Sofia

Office Boys
З 9 19:35 3 Пиромания

Fanatics
З 10 20:00 1 Червени хегемони

Offenders
А 11 20:00 2 Red Dogs

SS Company
А 12 20:00 3 Bet Boys

Forum Boys
Б 13 20:25 1 Трапеза бойс

Юноши младша 1970+
В 14 20:25 2 Старците

Горди
В 15 20:25 3 Слатина

Червен корпус
Г 16 20:50 1 North Boys Sofia

Чорбарите от Овчака
Ж 17 20:50 2 Червените брези

Red Boys Sofia
Д 18 20:50 3 Sambo Wasaby

Малките Свине
Д 19 21:15 1 Франко

Obelya Squad
Е 20 21:15 2 North Academy

ФК Кръчма
E 21 21:15 3 Северна дружина

Гела на кале
Ж 22 21:40 1 Animals

Red Boys Sofia
Ж 23 21:40 2 Office Boys

Червените брези
З 24 21:40 3 Fanatics

Червени хегемони
Б 25 22:05 1 ФК Кур за плешивия мегафон

Трапеза Бойс
Б 26 22:05 2 Тиловаци

Юноши младша 1970+
В 27 22:05 3 Слатина

Гошо вратарчето
В 28 22:30 1 Червен корпус

Горди
Г 29 22:30 2 ФК Дружба

North Boys Sofia
Д 30 22:30 3 Малките свине

Франко
Е 31 22:55 1 Cattle Decapitation

North Academy
В 32 22:55 2 Слатина

Старците
А 33 22:55 3 Forum Boys

SS Company
Събота - 16 Юни
В 34 09:00 1 Старците

Червен корпус
Е 35 09:00 2 Гела на кале

North Academy
Е 36 09:00 3 Cattle Decapitation

Северна дружина
З 37 09:25 1 Свински грип

Fanatics
З 38 09:25 2 Червени хегемони

Пиромания
А 39 09:25 3 Bet Boys

КЗЛ
А 40 09:50 1 Forum Boys

Red Dogs
Б 41 09:50 2 ФК Кур за плешивия мегафон

Sex Front
Б 42 09:50 3 Тиловаци

Трапеза бойс
В 43 10:15 1 Гошо вратарчето

Червен корпус
В 44 10:15 2 Слатина

Горди
Г 45 10:15 3 Чичо Венци

North Boys Sofia
Д 46 10:40 1 Sambo Wasaby

USF
E 47 10:40 2 Северна дружина

North Academy
Ж 48 10:40 3 Animals

Червените брзи
И 49 11:05 1 Отряд армейци Ботевград

Червен Костинброд
З 50 11:05 2 Offenders

Fanatics
О 51 11:05 3 Torcida Plovdiv Youths

Червена зараза Велинград
П 52 11:30 1 Армейци Смолян

Винаги верни Ловеч
Л 53 11:30 2 Червени шопи

Червен Кюстендил
К 54 11:30 3 Red Lions Pazardzhik

UCSH Самоков
Й 55 11:55 1 Peluza Sud

Boys Vidin
Н 56 11:55 2 Нишки Картел

Frontline Kazanlak
О 57 11:55 3 Армейци Враца

Червена зараза Велинград
П 58 12:20 1 Ултрас Сандански

Винаги верни Ловеч
М 59 12:20 2 Bad Boys Samoranovo

Тортуга
Л 60 12:20 3 Гробари

Червени шопи
Н 61 12:45 1 Перспектива

Frontline Kazanlak
И 62 12:45 2 Червена крепост Асеновград

Отряд армейци Ботевград
Й 63 12:45 3 Крайни Перник

Boys Vidin
М 64 13:10 1 Добричъ

Армейци Брезник
K 65 13:10 2 Torcida Plovdiv

Дивизия Монтана
Л 66 13:10 3 Ултра Радомир

Червен Кюстендил
Л 67 13:35 1 Червени шопи

Youths Blagoevgrad
М 68 13:35 2 Червена инвазия Петрич

Тортуга
М 69 13:35 3 Bad Boys Samoranovo

Армейци Брезник
Н 70 14:00 1 Бранникъ

Frontline Kazanlak
Н 71 14:00 2 Перспектива

Dirty Squad
О 72 14:00 3 Армейски полк Силистра

Червена зараза Велинград
О 73 14:25 1 Армейци Свищов

Армейци Враца
П 74 14:25 2 Дефилето

Ултрас Сандански
П 75 14:25 3 Винаги верни Ловеч

Ултра Перник
И 76 14:50 1 Бригада Бургас

Червена крепост Асеновград
И 77 14:50 2 ЧирпанЪ

Отряд армейци Ботевград
Й 78 14:50 3 Червена чета Радецки

Varna Firm
Й 79 15:15 1 Крайни Перник

Peluza Sud
К 80 15:15 2 Torcida Plovdiv

UCSH Самоков
К 81 15:15 3 Дивизия Монтана

Ултрас Плевен
Л 82 15:40 1 Гробари

Youths Blagoevgrad
Л 83 15:40 2 Ултра Радомир

Червени шопи
М 84 15:40 3 Добричъ

Червена инвазия Петрич
16:10 Обща снимка
М 85 16:25 1 Армейци Брезник

Тортуга
Н 86 16:25 2 Бранникъ

Нишки Картел
Н 87 16:25 3 Dirty Squad

Frontline Kazanlak
О 88 16:50 1 Torcida Plovdiv Youths

Армейски полк Силистра
О 89 16:50 2 Армейци Свищов

Червена зараза Велинград
П 90 16:50 3 Дефилето

Армейци Смолян
П 91 17:15 1 Ултра Перник

Ултрас Сандански
И 92 17:15 2 Бригада Бургас

Червен Костинброд
И 93 17:15 3 ЧирпанЪ

Червена крепост Асеновград
Й 94 17:40 1 Червена чета Радецки

Peluza Sud
Й 95 17:40 2 Varna Firm

Boys Vidin
К 96 17:40 3 Red Lions Pazardzhik

Torcida Plovdiv
К 97 18:05 1 Ултрас Плевен

UCSH Самоков
Л 98 18:05 2 Гробари

Ултра Радомир
Л 99 18:05 3 Youths Blagoevgrad

Червен Кюстендил
М 100 18:30 1 Добричъ

Bad Boys Samoranovo
М 101 18:30 2 Армейци Брезник

Червена инвазия Петрич
Н 102 18:30 3 Нишки Картел

Перспектива
Н 103 18:55 1 Dirty Squad

Бранникъ
О 104 18:55 2 Torcida Plovdiv Youths

Армейци Свищов
О 105 18:55 3 Армейци Враца

Армейски полк Силистра
П 106 19:20 1 Ултра Перник

Армейци Смолян
П 107 19:20 2 Винаги верни Ловеч

Дефилето
И 108 19:20 3 Бригада Бургас

ЧирпанЪ
И 109 19:45 1 Червен Костинброд

Червена крепост Асеновград
Й 110 19:45 2 Червена чета Радецки

Крайни Перник
Й 111 19:45 3 Varna Firm

Peluza Sud
К 112 20:10 1 Red Lions Pazardzhik

Дивизия Монтана
К 113 20:10 2 Ултрас Плевен

Torcida Plovdiv
Л 114 20:10 3 Гробари

Червен Кюстендил
Л 115 20:35 1 Ултра Радомир

Youths Blagoevgrad
М 116 20:35 2 Добричъ

Тортуга
М 117 20:35 3 Червена инвазия Петрич

Bad Boys Samoranovo
Н 118 21:00 1 Бранникъ

Перспектива
Н 119 21:00 2 Нишки Картел

Dirty Squad
О 120 21:00 3 Армейци Свищов

Армейски полк Силистра
О 121 21:25 1 Армейци Враца

Torcida Plovdiv Youths
П 122 21:25 2 Армейци Смолян

Ултрас Сандански
П 123 21:25 3 Дефилето

Ултра Перник
И 124 21:50 1 Бригада Бургас

Отряд армейци Ботевград
И 125 21:50 2 ЧирпанЪ

Червен Костинброд
Й 126 21:50 3 Boys Vidin

Червена чета Радецки
Й 127 22:15 1 Varna Firm

Крайни Перник
К 128 22:15 2 Дивизия Монтана

UCSH Самоков
К 129 22:15 3 Red Lions Pazardzhik

Ултрас Плевен
Неделя - 17 Юни
Б 130 09:00 1 Sex Front

Юноши младша 1970+
Б 131 09:00 2 ФК Кур за плешивия мегафон

Тиловаци
В 132 09:00 3 Гошо вратарчето

Горди
Г 133 09:25 1 Армейски гамбит

ФК Дружба
Г 134 09:25 2 ФК Чичо Венци

Чорбарите от Овчака
Д 135 09:25 3 Франко

USF
Д 136 09:50 1 Sambo Wasaby

Obelya Squad
E 137 09:50 2 Гела на кале

ФК Кръчма
Ж 138 09:50 3 Animals

Червена Слатина
З 139 10:15 1 Свински грип

Червени хегемони
А 140 10:15 2 КЗЛ

Forum Boys
А 141 10:15 3 Red Dogs

Bet Boys
Б 142 10:40 1 ФК Кур за плешивия мегафон

Юноши младша 1970+
Б 143 10:40 2 Трапеза бойс

Sex Front
Г 144 10:40 3 Армейски гамбит

ФК Чичо Венци
Д 145 11:05 1 Франко

Sambo Wasaby
Д 146 11:05 2 USF

Малките свине
Ж 147 11:05 3 Animals

Office Boys
Ж 148 11:30 1 Червена Слатина

Червените брези
З 149 11:30 2 Offenders

Пиромания
А 150 11:30 3 КЗЛ

Red Dogs
Г 151 11:55 1 Армейски гамбит

North Boys Sofia
Д 152 11:55 2 Obelya Squad

Малките свине
Е 153 11:55 3 ФК Кръчма

Cattle Decapitation
З 154 12:20 1 Offenders

Свински грип
А 155 12:20 2 КЗЛ

SS Company
Ж 156 12:20 3 Червена Слатина

Office Boys
Г 157 12:55 1 ФК Чичо Венци

ФК Дружба
Г 158 12:55 2 Армейски гамбит

Чорбарите от овчака
З 159 13:20 3 Свински грип

Пиромания
Ж 160 13:20 1 Red Boys Sofia

Червена Слатина
Последна промяна на Сряда, 13 Юни 2018 12:48

Подобни статии (по етикети)

Напишете коментар

Екипът на FanFace.bg не носи отговорност за мненията на читателите, изказани под публикациите в сайта. Въпреки че сме изключително плуралистични и демократични, си запазваме правото да заличаваме коментари, които са в разрез със законите на Република България. Призоваваме ви да ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Имаме прекрасна азбука, използвайте я!

Защитен код Обнови

Обратно в началото