Неделя, 11 Март 2018 18:10
Оценете статията
(0 гласа)

ЦСКА спечели трудни три точки в Благоевград - 2:1 срещу Пирин. Успехът на тима на Стамен Белчев до голяма степен бе незаслужен, след като червените отстъпваха през по-голяма част от играта на своя противник, а победните попадения за тях паднаха в самия край на мача.

След гол на Радослав Кирилов ЦСКА губеше с 0:1 от Пирин до 88-та минута, но Александър Георгиев (88 мин.) и Фернандо Каранга в добавеното време червените стигнаха до пълен обрат, запазвайки изоставането си от три точки до лидера Лудогорец.

Футболистите на Стамен Белчев изиграха пореден слаб мач от началото на пролетния полусезон, но трябва да благодарят на слабата физическа подготовка на домакините, които след 70-ата минута буквално спряха да играят и това донесе трите точки на червените.

Стадион "Христо Ботев" беше пълен, а двата тима получиха солидна подкрепа от трибуните. Армейците бяха поддържани от над 1500 свои фенове.