Неделя, 11 Март 2018 21:03
Оценете статията
(0 гласа)

Левски се сгромоляса на "Георги Аспарухов", като се отдалечи на 10 точки от втория ЦСКА преди дербито между двата тима тази неделя.

Сините стигнаха само до 1:1 с Етър в мач от 25-ия кръг на Първа лига. Играчите на Делио Роси могат само да съжаляват, че пропуснаха трите точки. Първо, Николай Кръстев направи невероятна грешка, която даде аванс на гостите в 61-ата минута, а след това Филипе Нашименто пропусна дузпа в последната секунда на четириминутното продължение.

Велко Бартович даде аванс на гостите в 61-ата минута, а резервата Сержиу Буш изравни в 71-ата минута.

Така рекордът на Левски без допуснат гол на "Герена" в шампионата спря след 1051 минути.

Преди срещата шефът на детско-юношеската школа Даниел Боримиров награди със специален плакет и специална фланелка Руси Гочев, който навърши 60 години преди два дни. Бившият футболист има 246 мача и 75 гола за клуба.

Сините фенове подкрепиха д-р Димитров, поздравиха приятел за новата му рожба и призоваха за пълна подкрепа на 18 март.