БФС обяви програмата за четвърфиналите за Купата на България и последните кръгове от редовния сезон в Първа лига.
Левски и ЦСКА ще се изправят два пъти един срещу друг в рамките на 90 часа. Битката за Купата е на 14 март от 17:30 ч., а в елита 4 дни по-късно с изненадващ начален час 13:00.
Ето и пълната програма от 21-вия до 26-ия кръг на Първа лига, както и за четвъртфиналите за Купата на България:
Февруари
XXI кръг
17.02/събота/ |
Етър |
- |
Септември |
13.00 |
Диема |
Верея |
- |
ЦСКА –София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Берое |
17.30 |
Диема спорт |
|
18.02/неделя/ |
Локомотив Пд |
- |
Пирин |
12.30 |
Диема спорт |
Лудогорец |
- |
Славия |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
|
19.02/понеделник/ |
Витоша |
- |
Дунав |
17.30 |
Диема спорт |
XXII кръг
23.02/петък/ |
ЦСКА –София |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
24.02/събота/ |
Дунав |
- |
Верея |
13.00 |
Диема |
Берое |
- |
Етър |
15.00 |
Диема спорт |
|
Септември |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
|
25.02/неделя/ |
Пирин |
- |
Витоша |
15.00 |
Диема спорт |
Славия |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
|
26.02/понеделник/ |
Ботев Пд |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
XXIII кръг
27.02/вторник/ |
Етър |
- |
Черно море |
15.00 |
Диема спорт |
Дунав |
- |
ЦСКА –София |
17.30 |
Диема спорт |
|
28.02/сряда/ |
Витоша |
- |
Славия |
13.00 |
Диема |
Верея |
- |
Пирин |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Берое |
17.30 |
Диема спорт |
|
01.03/четвъртък/ |
Лудогорец |
- |
Септември |
15.00 |
Диема спорт |
Локомотив Пд |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
Март
XXVI кръг
03.03/събота/ |
ЦСКА –София |
- |
Етър |
17.30 |
Диема спорт |
04.03/неделя/ |
Пирин |
- |
Дунав |
12.30 |
Диема спорт |
Славия |
- |
Верея |
15.00 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
|
05.03/понеделник/ |
Септември |
- |
Локомотив Пд |
13.00 |
Диема |
Ботев Пд |
- |
Витоша |
15.00 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
XXV кръг
09.03/петък/ |
Дунав |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
10.03/събота/ |
Верея |
- |
Ботев Пд |
13.00 |
Диема |
Пирин |
- |
ЦСКА –София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Етър |
17.30 |
Диема спорт |
|
11.03/неделя/ |
Локомотив Пд |
- |
Берое |
15.00 |
Диема спорт |
Лудогорец |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
|
12.03/понеделник/ |
Витоша |
- |
Септември |
17.30 |
Диема спорт |
Купа България 1/4 финал
13.03 /вторник/ |
Ботев Пд |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
14.03 /сряда/ |
ЦСКА – София |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
XXVI кръг
16.03 /петък/ |
Септември |
- |
Верея |
17.30 |
Диема спорт |
17.03 /събота/ |
Славия |
- |
Пирин |
13.00 |
Диема |
Берое |
- |
Витоша |
15.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Дунав |
17.30 |
Диема спорт |
|
18.03 /неделя/ |
ЦСКА – София |
- |
Левски |
13.00 |
Диема спорт |
Черно море |
- |
Локомотив Пд |
16.00 |
Диема спорт |
|
Етър |
- |
Лудогорец |
18.15 |
Диема спорт |