Четвъртък, 14 Декември 2017 22:05
Оценете статията
(1 vote)

СНИМКИ И ВИДЕО: Знаменит успех на ЦСКА, този път би и на "Армията"

ЦСКА си осигури място на 1/2-финала за Купата на България, след като отстрани един от големите фаворити за трофея - Лудогорец. Пред 15 000 фенове на "Българска армия" момчетата на Стамен Белчев спечелиха с 2:1 след продължения.

Капитанът Николай Бодуров откри резултата в 9-та минута, а Козмин Моци изравни в 34-та минута от дузпа. Редовното време завърши 1:1, а в началото на първото продължение Кирил Десподов вкара втори и победен гол за червените.

Имаше много нерви, жълти картони, червен за Натанаел от гостите, доста положения, греди... Имаше всичко. Имаше и еуфория, която беше подгряна преди мача с гайдари с народни носии, извели футболистите и подгряли Сектор "Г".

Северната трибуна буквално вреше и кипеше, а поредната хореография на агитката на ЦСКА беше впечатляваща.

Двата тима си разделиха по едно полувреме, а в продълженията, макар и противно на очакванията, армейците бяха по-свежи и по-подредени в действията си, което им гарантира успеха.

Това беше втори пореден спечелен мач от червените срещу разградчани, след като наскоро победи със същия резултат и като гост за първенство.